Вітання ювілярці


Війну пройшла Віра Дмитрівна фронтовими дорогами у складі ІІ Українського фронту. Військова біографія медичної сестрички Віри Шкляр (дівоче прізвище ювілярки) розпочалася з евакуації поранених бійців по госпіталях. Фашисти бомбардували ешелони з пораненими, яких рятували медсестрички. Далі до кінця війни Віра працювала уже хірургічною сестрою.

Звільняли від коричневої чуми фашизму майже всі країни Європи, в тому числі й Україну. Довгожданий День Перемоги зустріла Віра Дмитрівна в Празі, та до рідних Лубен потрапила тільки в кінці 1945 р., адже за наказом військового командування її направили до Японії.

Про героїзм нашої лубенки під час Великої Вітчизняної війни неодноразово писали військові кореспонденти. Нагороджена вона орденами "За мужність" та "Вітчизняної війни", а також великою кількістю медалей.

Цей день став святковим не тільки для ювілярки, а й для її трьох дітей, шести онуків і шести правнуків. Від імені міської влади привітати з днем народження цю скромну жінку, ветерана Великої Вітчизняної війни завітали член виконавчого комітету Віктор Кандул, депутат міської ради Надія Дронько, спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення Ніна Шерстюк та голова ради ветеранів мікрорайону №5 Лариса Лакішіс. Всі вони бажали  Вірі Дмитрівні міцного здоров’я, затишку й злагоди в оселі та спокою в душі.

Ніна Шерстюк,

спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua