Військова частина А 2975 відзначила 80- річчя створення

        Святкові урочистості, що відбулись з нагоди  вагомої ювілейної дати - 80-річчя  створення військової частини А 2975, тривали близько 5 годин поспіль. Протягом них як військовослужбовці, так і керівники міста та району, не лише надсилали вітання та вручали подарунки, а й були також удостоєні військових відзнак. Захід розпочався о 13 годині у кінотеатрі «Київська Русь».

         80 років - дата досить солідна з огляду на періоди та етапи, що їх довелось пережити військовій частині, починаючи з 1936 року, коли вона була заснована. За плечима буремний,  переломний час,  на який вона відгукувалась відповідним реформуванням у системі своєї структури, а проте, пережила, вистояла, як і належить  військовій установі такого ґатунку,  гідно відвоювала твердь власного сьогодення.

Усі етапи поступального розвитку  військової частини А 2975 були ретельно відслідковані впродовж святкового заходу, активними учасниками якого стали: міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами міськвиконкому Маргарита Комарова, голова  РДА Тетяна Качаненко.

Власну військову службу згадав у своєму виступі Олександр Грицаєнко, який теж вдався до спогадів про покоління багатьох  гідних і звитяжних військовослужбовців частини, відзначивши  її роль у забезпеченні надійного тилу, і надто у нинішній неспокійний час, коли тривають воєнні дії на сході держави.

Грамоти,  медалі  та нагрудні знаки,  які вручав очільник міста з нагоди події, адресувалися чисельній армії військовослужбовців різних поколінь, серед яких і жінки. Гарним подарунком для ювілярів став також новий телевізор від Лубенської міської ради.

Натомість військові відзнаки від керівництва частини отримав і сам міський голова та голова РДА Тетяна Качаненко за співпрацю та сприяння у вирішенні багатьох важливих питань  у сьогоденні частини А 2975.

Привітав своїх кадрів та колег командир військової частини А 2975, підполковник Валентин Куліченко, який із із задоволенням нагородив мужніх військових у формі ювілейними відзнаками та грамотами.

 До чисельних привітань долучився перший заступник начальника Тилу Збройних Сил України, полковник  Ельдар Харахаліль 

та від  командування тилу служби пального ЗСУ долучилися представники управління Олег Тарасов та Едуард Могила,  які також мали що презентувати ювілярам.

Урочистості, які тривали кілька годин поспіль, не втомлювали чисельних артистів, серед яких самі військовослужбовці. Протягом досить довготривалого заходу вони довели, що мають різнобічні творчі таланти, які органічно впліталися у програму яскравих виступів артистів міського Будинку культури.

  

 


Comments  

 
0 #1 Dimon T 07.01.2019 19:17
чи є в цій частині гуртожиток для проживання війсьвослужбовц ів за контрактом
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua