Військовий комісаріат

Ними пишається Україна

Короткий опис про героїчні вчинки військовослужбовців

“Ними пишається Україна. ”

 

Неоголошена російська війна проти України триває вже більше 1000 днів. За цей час наша держава втратила своїх кращих синів, але в той самий час – народила нових справжніх Героїв. У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони не шкодують ні власних сил, ні свого здоров’я у бою за єдність нашої держави. Саме про них і піде мова.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

З метою виконання завдань та відновлення боєздатності Збройних Сил України районні військові комісаріати Полтавської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

СОРОМНО СИДІТИ ВДОМА, КОЛИ В ТВОЇЙ КРАЇНІ ВІЙНА

В умовах ведення гібридної війни Збройні Сили України потребують вмотивованих професійних військових. За всі часи незалежності реформування Збройних Сил зводилося до скорочення особового складу, озброєння техніки, системи управління, збільшення підрозділів тилу та зменшення бойової складової! Бойове навчання зводилося до «показухи», здійснювалася інформаційна компанія, що армія нам не потрібна на нас ніхто не збирається нападати, у нас не має ворогів.

ПРАВИЛА військового обліку призовників і військовозобов’язаних

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 грудня 2016 р. № 921 Додаток 1

ПРАВИЛА
військового обліку призовників і військовозобов’язаних

 

1. Призовники і військовозобов’язані повинні:

перебувати на військовому обліку за місцем проживання у районних (міських) військових комісаріатах, за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях, виконавчих комітетах сільських, селищних та міських рад, а також у разі тимчасового вибуття за межі України за місцем консульського обліку в дипломатичних установах України;

ПРИВІТАННЯ з нагоди ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці. Дорогі захисники Вітчизни.

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України.

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

 

Військовий комісар Лубенського

районного військового комісаріату

підполковник

В.А.Лучний

Сторінка 1 з 4

Інформує військовий комісаріат

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Інформує військовий комісаріат

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua