Військовий комісаріат

ПОЛТАВЩИНА ПІД НАДІЙНОЮ ОХОРОНОЮ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК!

Зважаючи на збройну агресію проти України, Збройні Сили продовжують нарощувати як наступальні так і оборонні сили.

Серед всіх видів і родів військ найбільш боєздатними є Десантно-штурмові війська (ДШВ), тому їхньому розвитку і забезпеченню приділяється особлива увага.

За останні роки сформовано і розміщено декілька нових підрозділів ДШВ. Виключенням не стала і Полтавщина.

5 батальйонну тактичну групу утворено на базі 95 окремої аеромобільної бригади на фондах 107 реактивно артилерійського полку м. Кременчук Полтавської області 16 червня 2015 року та увійшла до складу 81 окремої аеромобільної бригади.

Вже понад місяць в області працюють вербувальники сформованого десантного підрозділу.

Як показує досвід, десантником може стати не кожен. Особливі вимоги до фізичної підготовки, морального стану та готовність стати військовим нового формату і є умовами жорсткого відбору до десантно-штурмових військ.

Строкова військова служба починається з обласного збірного пункту

Із перших днів перебування на Полтавському обласному збірному пункті призовників, незважаючи на те, що вони не братимуть участь у бойових діях, навчають азам військової справи, знайомлять із тактико-технічними характеристиками зброї, елементарними поняттями тактичної медицини, особливостями поводження з засобами індивідуального захисту.

Так, із 23 квітня до цієї роботи долучилися учасники АТО з громадських організацій «Вороскоп» і «Ветеранське братерство», а також Дмитро Юденко. На обласному збірному пункті між медичним оглядом, професійно-психологічним відбором й індивідуальними бесідами було організовано декілька навчальних місць. Бійці АТО разом із представниками адміністрації збірного пункту поділилися із призовниками своїми знаннями військової справи, отриманими під час участі у бойових діях. 18 квітня під час урочистих проводів призовників свою майстерність демонстрували вихованці військово-спортивного клубу «Воїн».

Полтавський зональний відділ Військової служби правопорядку та військова прокуратура Полтавського гарнізону пропонують військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину, припинити злочинні дії й повернутися до повноцінного життя

Попри свідоме й чесне виконання обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців у Збройних Силах України, на жаль, є випадки самовільного залишення військових частин чи місця служби.

Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Військовослужбовець, переховуючись від військового командування, слідства за скоєння злочину, з кожним днем лише обтяжує свою вину. Він все одно не зможе уникнути кримінальної відповідальності, проте таке тривале продовження протиправної поведінки може унеможливити застосування судом більш м’яких заходів кримінального впливу чи навіть звільнення від кримінальної відповідальності згідно із Законом.

ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністерством оборони України 30.01.2018р. затверджено«Довідник вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти тактичного рівня» детально ознайомитися з яким модна за посиланням: http://www.mil.gov.ua/content/education/Dovidnuk_2018.pdf .

Даним довідником визначено порядок відбору вступників до ВВНЗ та ВНП ЗВО та Порядок проведення відбору вступників з числа цивільної молоді та випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Згідно даного порядку:

Сторінка 1 з 10

Інформує військовий комісаріат

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Інформує військовий комісаріат

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua