Військовий комісаріат

Щодо самовільного залишення військових частин чи місць служби

На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служби

 Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Професійна орієнтація учнівської молоді до вступу в вищі військові навальні заклади та військові коледжі Міністерства оборони України

07 лютого 2018 року в Лубенському районному будинку культури з випускниками загальноосвітніх шкіл та інших учбових закладів Лубенського, Чорнухинського, Гребінківського, Лохвицького, Пирятинського, Хорольського та Оржицького районів за участю представників вищих військових навчальних закладів і ЗМІ було проведено презентацію з метою професійної орієнтації учнівської молоді до вступу в вищі військові навальні заклади та військові коледжі Міністерства оборони України. У заході прийняло участь близько 300 осіб цивільної молоді.


Як стати офіцером Збройних Сил України !

До 1 березня 2018 року понад 5,5 тис. юнаків з Полтавщини військовими комісаріатами області будуть приписані до призовних дільниць, набудуть статусу  призовника та отримають право пройти відбір для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (далі ВВНЗ) після закінчення, яких стануть офіцерами та отримають первинне офіцерське звання "молодший лейтенант".

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" до призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання.

Про приписку громадян 2001 року народження

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ


Н А К А З

 

ВІЙСЬКОВОГО   КОМІСАРА

ЛУБЕНСЬКОГО   РАЙОННОГО   ВІЙСЬКОВОГО   КОМІСАРІАТУ

 

 

20.12.2017        м. Лубни     86

 

Про приписку громадян

2001 року народження

до призовної дільниці

Лубенського районного

військового комісаріату

 

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 15 січня по 31 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці Лубенського районного військового комісаріату громадян України 2001 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни чоловічої статі, які  народилися з 01 січня по 31 грудня 2001 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Лубен та Лубенського району, а також громадяни старшого віку, які не пройшли приписку раніше.

 

Н А К А З У Ю :

 

1. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до Лубенського районного військового комісаріату за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська 38 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку зобов’язані прибути за зазначеною адресою 15 січня 2018 року маючи при собі документи, які посвідчують особу.

2. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані увільнити громадян, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці на час необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Лубенського районного військового комісаріату.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара - начальника відділення комплектування старшого лейтенанта Копаніцина І.В.

4. Наказ довести до особового складу в частині, що їх стосується.

 

 

Військовий комісар Лубенського

районного комісаріату

підполковник

В.А.ЛУЧНИЙ

 


Щодо самовільного залишення військової частини або місця служби, а також нез'явлення вчасно на службу без поважних

Ситуація, яка склалася в державі пов’язана з сепаратистськими діями та прямою агресією на Сході України, коли велика кількість патріотів України героїчно виконує свій військовий обов’язок в рядах Збройних Сил України, але є громадяни які ганьблять високе звання захисника Вітчизни, самовільно залишають військові частини, вчиняють дезертирство на початок 2018 року за Лубенським РВК  розшуку лічиться 6 осіб.

Сторінка 1 з 9

Інформує військовий комісаріат

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Інформує військовий комісаріат

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua