Візит на ПП "Лубенський хлібозавод"


ПП "Лубенський хлібозавод" нині перебуває на етапі реконструювання. За рік, як прогнозують керівники заводу, обличчя підприємства зміниться. Вже зроблено план реконструкції, хоча підвищення вартості енергоносіїв дещо призупинило цей процес. Поряд з тим, ні якісна, ні кількісна складова виробництва не змінилася. "Лубенський хлібозавод" залишається основним постачальником хлібобулочної продукції на Лубенщині», - розповідали голова наглядової ради підприємства Олександр Даценко та директор Ігор Онікієнко керівникам міста . За добу на заводі випікається 5-6 т різних сортів хлібів, близько тонни здобних виробів. Причому виробництво орієнтоване на різні категорії населення. Все ж 90% продукції - соціальних сортів. На споживчому ринку "Лубенський хлібозавод" має чимало конкурентів, та на  стороні підприємства - випробувані рецептури й застосування у виробництві природних компонентів. «Так, це чи  не єдиний завод на Україні, де чорний хліб виготовляється на натуральних заквасках», - розповідала начальник виробництва Раїса Суньова. Продукція випікається на 6 печах, три з яких - нові Житомирського виробництва, придбане нове обладнання від турецького виробника, але в роботі воно ще не було.

Олександр Грицаєнко та Григорій Величко побували у виробничих приміщеннях, поспілкувалися з працівниками Оксаною Сизовою, Мариною Степаненко, Оксаною Панько, Наталією Міковою та Андрієм Івановим, у яких тривала робоча зміна. Всього на підприємстві працює 170 чоловік, безпосередньо у виробництві задіяно 150 чоловік. Керівники міста відвідали побутові приміщення, де саме триває капітальний ремонт. Олександр Грицаєнко відзначив правильний підхід у роботі стосовно врахування людського фактору.

Насамкінець обговорено перспективи розвитку хлібопекарської галузі на Лубенщині й необхідність співпраці з місцевими сільгосптоваровиробниками.



Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua