Візит на ТОВ "Алко-Трейдінг"


Лубенське ТОВ "Алко-Трейдінг" має давню історію . Так, наприклад, до 60-х років минулого століття це був лікерно-горілчаний завод, потужністю 650 декалітрів на рік, який випускав марочні та ординарні вина. Пізніше тут освоюють випуск плодово-ягідних та виноградних сортів.

Важким періодом для товариства стали часи протиалкогольної кампанії.  Виробництво довелося призупинити, натомість переходити на нове. Так, фахівці колишнього заводу створили новий рецепт напівміцного напою під назвою "Посулля" (це був напій, куди входили екстракт меліси, ехінацеї, яблучний сік, тощо).

Не на користь товариству та його діяльності стало підвищення акцизного збору, що значно позначилось на прибутковості "Алко-Трейдінгу". Проте,сьогодні воно намагається не втрачати  а ні власної марки (виробництва), ні замовника. Хоча працювати доводиться  лише на вторинній сировині. Замовлення на постачання надходять з усієї України: Києва, Чернігівської , Сумської, Рівненської, Донецької областей.

Нині підприємство виробляє понад 15 найменувань винопродукції використовуючи новітні технології. Асортимент широкий - це виноградне біле, рожеве, червоне, міцне "Алушта", портвейн "Приморський", "Таврида", "Слов’янське", "Ізабелла" - різної міцності. А також кагор "Український" - десертне, солодке вино.

Вас приємно здивують повні, гармонійні відтінки смаку з легкими плодовими тонами. Товариство намагається йти в ногу з часом і задовольняти потреби найвибагливіших споживачів. Ціна пляшки - від 12 грн.

Виробництво винопродукції - це цілком модернізований, автоматичний процес. Міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко побували також у цеху розливу, де він безпосередньо відбувається. Директор підприємства, депутат міської ради Костянтин Нєвєров продемонстрував також нове  обладнання, за допомогою якого вино розливається у пакети типу "Тетрапак".

Чисельні нагороди товариства (зокрема дипломи переможця обласного Всеукраїнського конкурсу якості продукції товарів у номінації "100 кращих товарів України" за 2006-2009 р.р), свідчать про його успішність. При тому, що нині на підприємстві працює лише 70 чоловік.

Цікавили Олександра Грицаєнка та його першого заступника Григорія Величка рентабельність підприємства та плани на майбутнє. Про це охоче розповідав директор Костянтин Нєвєров. Звісно ж, в умовах економічної кризи товариству нелегко виживати. Так, фонд заробітної плати складає 583,3 тис. грн., а за 2010 р. вироблено 18 тис. декалітрів винопродукції на суму (без відрахувань) 122333,3 тис.грн..

Короткий візит міського голови до "Алко-Трейдінг" та зустріч з його директором, його цілком задовольнили, він висловив сподівання, що Лубенське підприємство не втрачатиме місця на вітчизняному ринку винопродукції, поваги покупців, успіхів та процвітання.

Олена Семініченко


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua