Визначено переможців премії ім. В.Малика

21 лютого у приміщенні музичної школи відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу ім. В. Малика. Володарів досить популярної та престижної на теренах Полтавщини відзнаки імені нашого славнозвісного земляка в царині літератури, культури та інших мистецьких сферах нагороджував міський голова Олександр Грицаєнко, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко.

На початку урочистостей, традиційно присутній аудиторії було запропоновано перегляд документальної кінострічки про творчість українського Дюма, нашого всесвітньо відомого письменника-земляка В. Малика.

Імена лауреатів озвучувались ведучими заходу та дружно вітались оплесками аудиторії у залі.

Тож лауреатами стали: 

у номінації «Краєзнавство та народна творчість»: Олександр Супруненко (м. Полтава)- за нариси «Лиса гора у Лубнах», «Тарас Шевченко і пам’ятки археології Полтавщини», наукові статті у збірниках «Старожитності Посулля», співавторство у виданнях «Дослідження літописної Лтави: Іванова гора», «Дослідження передмість Полтавськоїфортеці», «Верхній Вал у Лубнах»;

у номінації «Мистецтво та монументальна скульптура»: народний аматорський ансамбль танцю «Юність» Лубенського міського будинку культури ( художній керівник Анатолій Царюк) - за творчий доробку жанрі народного танцю.

       Вручав нагороди лауреатам міський голова Олександр Грицаєнко, який зазначив, що бути володарем такої премії досить почесно і всі переможці відзначені цілком заслужено, адже подані на конкурс праці відповідають такому рівню. Також Олександр Петрович побажав нагородженим натхнення для подальших творчих перемог, для створення нових історичних та літературних праць та вручив пам’ֽятні сувеніри.

        Дипломанти отримували винагороду з рук начальника управління культури та мистецтв Юрія Литовченка. Ними  стали:

у номінації «Література та публіцистика» Галина Вовченко (м. Полтава) – за книгу  поезій «П’ю серцем кожну днину»;

у номінації «Краєзнавство та народна творчість» Володимир Красовський  та Андрій Козлов  (м. Хорол) – за  наукове видання «Ботанічний сад у  системі ландшафтної забудови міста Хорола».

Гідно поціновані лауреати та дипломанти висловили вдячність владі міста та членам літературного журі за можливість взяти участь у такому літературно-мистецькому конкурсі та за належне поцінування своїх творчих, літературних, історичних, мистецьких праць.

Чудову концертну програму до урочистої події підготували артисти міського, районного будинку культури та вихованці музичної школи. 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua