Влада міста привітала батьків першої новонародженої дитини у 2018 році

3 січня у пологовому відділенні  комунальної Лубенської ЦМЛ вітали молодих батьків, чия перша дитина народилася 1 січня 2018 року. Під час урочистої миті щасливій парі вручили свідоцтво про народження дівчинки та подарунки від влади міста. Минулого 2017-го року, за словами начальника відділу ДРАЦС по м. Лубни Тетяни Благадир, було вручено  194 документів про державну реєстрацію народження саме в пологовому відділенні.

У місті завжди радісно сприймається звістка про народження у перші дні Нового року дітей,- нових членів лубенської громади. Минулого 2017-го ми всі разом раділи першим хлопчику та дівчинці, які з’явилися 3 та 4 січня, а цього разу вже 1-го числа у пологовому відділенні о 17.10 можна було почути  закличний плач немовляти, - то гучно заявила про себе найменша лубенка – Алінка. Дівчинка народилася з вагою 3 кг, довжиною 50 см.

У юної матері, 19 - річної Юлії Якушенко це перші пологи, що хоч і були  нелегкими, як сказала сама, проте, все-таки, фізіологічними, тож її стан стабільний, молода матуся поступово одужує і звикає до своєї нової ролі.

Радісну мить молодих батьків розділили міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, начальник відділу ДРАЦС по м. Лубни Тетяна Благадир разом з працівниками установи.

Міський голова Олександр Грицаєнко вважає народження першої дівчинки у новому 2018 році добрим знаком, бо образ жінки завжди уособлював найсвятіші поняття: любов, злагоду, мир, сімейний затишок, продовження роду людського на землі. Тож, вручаючи батькам подарунки для новонародженої, квіти та сувеніри з символікою Лубен на згадку, закликав їх берегти своє кохання, а першу доньку виховувати в любові, ніжності та турботі.

Приємним моментом було вручення першого документа для дівчинки Аліни – свідоцтва про народження. Як зазначила Тетяна Благадир, яка приєдналася до вітань, відділ тісно співпрацює з пологовим відділенням лікарні ще з березня 2016 року, і така співпраця приносить свої плоди. Так, лише протягом 2017 року було зареєстровано 396 записів про народження, а з них 194 лише в пологовому відділенні.

Тетяна Благадир повідомила також, що з 22 грудня 2016 року вступили в силу  нові Правила реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, яким передбачено, що батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Тож за бажанням батьків чи одного з них, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Лише за 2017 рік відділом прийнято 93 документів, необхідних для реєстрації місця проживання новонароджених дітей.

 


Comments  

 
0 #1 Тиразол 05.01.2018 02:03
Судя по фото молодых родителей то рожал Папа, а не Мама.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua