Влада привітала працівників соціальної сфери

1 листопада у приміщенні спеціалізованої школи №6 відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. Вітання представникам однієї з найгуманніших професій надсилав міський голова Олесандр Грицаєнко, участь у заході взяла керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники громадських організацій та сфери  соціального обслуговування Лубен.

День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Тож таке свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Не секрет, що соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Тож  за традицією, у першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

У Лубнах цьогоріч урочистості відбувались у просторій актовій залі спеціалізованої школи №6.

Багато добрих слів на адресу представників однієї з найнеобхідніших у суспільстві професій висловив міський голова Олександр Грицаєнко, нагороджуючи кращих грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціального захисту населення та з нагоди свята.

А ось почесну грамоту Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації вручено начальнику відділу фінансів та  бухгалтерського відділу, головному бухгалтеру управління соцзахисту населення Лубенської міської ради Кірі Цибульській. Таку ж грамоту отримала заступник начальника ТЦСО (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради Жанна Даценко.

Професійне свято працівників соціальної сфери прикрасила чудова концертна програма.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua