Влада привітала працівників соціальної сфери

1 листопада у приміщенні спеціалізованої школи №6 відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. Вітання представникам однієї з найгуманніших професій надсилав міський голова Олесандр Грицаєнко, участь у заході взяла керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники громадських організацій та сфери  соціального обслуговування Лубен.

День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Тож таке свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Не секрет, що соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Тож  за традицією, у першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

У Лубнах цьогоріч урочистості відбувались у просторій актовій залі спеціалізованої школи №6.

Багато добрих слів на адресу представників однієї з найнеобхідніших у суспільстві професій висловив міський голова Олександр Грицаєнко, нагороджуючи кращих грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціального захисту населення та з нагоди свята.

А ось почесну грамоту Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації вручено начальнику відділу фінансів та  бухгалтерського відділу, головному бухгалтеру управління соцзахисту населення Лубенської міської ради Кірі Цибульській. Таку ж грамоту отримала заступник начальника ТЦСО (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради Жанна Даценко.

Професійне свято працівників соціальної сфери прикрасила чудова концертна програма.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua