Волонтери не залишають без уваги літніх людей

Для того, щоб поліпшити емоційний стан осіб поважного віку, які борються з різними недугами і не можуть самостійно пересуватися волонтери проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», що підтримується Німецьким Фондом "Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє" в рамках програми «Місце зустрічі: діалог» відвідують їх вдома та намагаються не тільки підтримати, а й надати посильну допомогу. Так, у негоду актуальною стає для цієї категорії осіб посильна допомога від волонтерів  у придбанні та доставці санітарно – гігієнічних засобів, продуктів харчування інших необхідних у побуті речей.


Так, днями  добру справу зробили для Устименко Тамари Іванівни. В минулому Тамара Іванівна сама займалась суспільною діяльністю, є членом «Спілки жінок трудівниць «За майбутнє дітей України», де голова Раїса Кошель. З перших днів реалізації проекту була налагоджена співпраця  з громадською організацією літніх людей «Спілка жінок трудівниць «За майбутнє дітей України» та  клубом «Надвечір’я».  Так, волонтери беруть участь у відвідуванні маломобільних вдома, надають інформаційні, соціально побутові, освітні послуги для представників цільової групи проекту.

Цього разу, не дивлячись на негоду,  зустріч відбулася у гостинній оселі Тамари Іванівни, до якої завітали, психолог проекту Юлія Пода та директор Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика Валентина Сьомак.  Волонтери виготовили та подарували фото на згадку з минулих зустрічей, поспілкуалися та  емоційно підтримали літню жінку.

У місті партнером цього проекту є територіальний центр соціального обслуговування (надання послуг) Лубенської міської ради.

Можливості оздоровлення депресивного стану осіб, що пережили воєнні травми, відкриваються через спілкування, суспільну увагу, можливості навчання, пізнання, радісні відчуття, які створює спільнота проекту.  Як повідомлялося раніше, допомога особам похилого віку покращити психоемоційне здоров’я, яка доступна в рамках даного проекту надається на регулярній основі.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua