Волонтери провели зустріч для людей поважного віку

Так, нещодавно, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру юні волонтери допомагали у проведенні святкової клубної зустрічі: поширювали інформаційні бюлетені, зарадили у проведенні активностей та послужили у приготуванні частування. Клубну зустріч організували спільно з партнерською організацією - територіальним центром соціального обслуговування (надання послуг) виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Волонтерська діяльність – це добровільна неприбуткова діяльність волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера. Тож, в ході концертної  зустрічі учасники поринули у спогади юності і молодості за допомогою психологічних вправ. А самих волонтерів заохочують навчанням на тренінгах, учасники загону не раз ставали лауреатами премії міського голови.

Волонтерську підтримку особи похилого віку отримують в рамках проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області».


 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua