Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Вже багато років у весняні дні до дитячих бібліотек приходить традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Цього року з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання Лубенська міська дитяча бібліотека приготувала для своїх відвідувачів цікаві книжкові виставки: "Вічна магія книги", " Книга живе, доки її читають " та різні масові заходи.

З історією давніх українських  весняних свят діти знайомились під час народознавчої години. На  майстер-класі  вчились ліпити пташок, а потім ще й закликали птахів та весну до нашого краю.

Дуже цікаво було присутнім в літературній вітальні  «Майстри  слова - рідному місту», на яку була запрошена талановита поетеса і прозаїк, член Національної спілки письменників України Ольга Іванівна Хало.

        На завершення Тижня та з нагоди Міжнародного дня дитячої книги бібліотека запросила користувачів на святкове дійство «Книга в гості завітала, свято всім подарувала»,  що було проведене у формі творчого звіту.

Відкрив свято  член  національної спілки письменників України, голова літературного об'єднання ім.О. Донченка Олександр Михайлович  Міщенко. Він привітав малят  із святом та подарував бібліотеці книги.

Завідувачка бібліотеки Людлила Шовкопляс розповіла про здобутки бібліотеки. Грамоти  управління культури і мистецтв та подарунки отримали друзі бібліотеки Левченко Катя (ЗОШ №1), Красоха Лєра  (ЗОШ №1), Симоненко  Анжела (ЗОШ №2). Також нагороду одержали  переможці конкурсу «Книгоманія -2017» Кухта  Лєра (ЗОШ №4), та Сидорчук Катя (ЗОШ №6).  Користувачі бібліотеки зайняли  три других і  два перших місця в різних номінаціях під час проведення  міжрегіонального конкурсу на кращу  книжку саморобку «Моя Україна». То ж на святі вітали Іванову  Настю за перемогу в номінації «Кращий прозовий твір» серед читачів старшого віку та Поліну Кириченко (ЗОШ №6) за активну участь в житті бібліотеки  та Перше місце  в області серед читачів молодшого віку в номінації «краще оформлення».

Звітуючи її величності Книзі за прожитий рік від 2-го квітня 2017 до 2-го квітня 2018, члени клубу вмілих і допитливих «Чарівна скриня» демонстрували костюми літературних героїв, вітали присутніх поетичними рядками. А Симоненко Анжела і Кириченко Поліна подарували пісні; Настя Ховінська і Даша Дзекун захопили присутніх танцем з кругами. Віра Лисенко, Аня Настенко і Даша Дзекун розіграли сценку лялькового театру «Мандрувала книжечка по лісі».   Потім читальна зала перетворилась в театр, а всі присутні - в акторів і експромтом розіграли «п’єсу» «Лісова бібліотека».

Так в ігровій творчій формі бібліотека разом із користувачами прозвітувала про своє життя та  здобуті знання , вміння і успіхи  читачів.

А на завершення свята діти водили традиційний  хоровод «Як на книжки іменини…» та ласували святковим короваєм.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua