Вшанували жінок-героїнь

Напередодні Міжнародного жіночого дня у бібліотеці ім. Леонтовича відбулись урочистості з нагоди вшанування матерів-героїнь до Міжнародного дня прав жінок і миру. Привітав лубенок міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту  Світлана Скиба, представники громадських організацій, творчі колективи.

Розпочинаючи святковий захід, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради Світлана Скиба відзначила  надособливу роль жінки-матері, жінки-берегині домашнього вогнища, яка покликана нести в світ любов, красу, світло, радість, нове життя. При цьому вона згадала багатьох багатодітних матерів-лубенок, яких з нагоди події відзначено почесними званнями.

Так, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України  «Мати-героїня» вручено 20 – багатодітним жінкам міста.

Крім того, було згадано сім’ї Тетяни і Олександра Грушевських та Тетяни і Павла Черкасових, які зростили по семеро дітей, а також лубенки Тетяна  Власенко, матері 6 дітей і бабусі 23 онуків та правнуків. Названо ім’я і Світлани Симоненко, яка дала життя 5 донькам.

До вітального слова запросили міського голову Олександра Грицаєнка, він з почуттями особливої теплоти та захоплення говорив про чарівних і турботливих лубенок , багатодітних матерів, що не втомлюються дарувати любов та ласку своїм донькам та синам – майбутньому України. Також Олександр Петрович побажав, аби всі родини, де зростають і виховуються діти, були неодмінно щасливими, заможними, дружніми, жили в мирі та злагоді.

На закінчення святкового заходу усім присутнім багатодітним матерям було вручено подарунки та квіти. Весняні пісенні привітання надсилав академічних хор "Камертон"( МБК) під керівництвом Юлії Гриші.

Захід організовано відділом сім’ї, молоді та спорту спільно з організаційним відділом виконкому, управлінням культури та мистецтв, за підтримки влади міста.

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua