Walk for Freedom/Хода за свободу

У 2017 році до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. Цього року акцію підтримали Лубни. Мовчазною і мирною ходою викладачі та студентська молодь Лубенського медичного училища та Фінансово-економічного коледжу, волонтери, представники виконавчого комітету міської ради та небайдужі містяни пройшли вулицями міста, роздаючи інформаційні листівки перехожим, з метою підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Адже торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

На Володимирському майдані учасники ходи та мешканці міста у форматі діалогу обговорювали тему «сучасного рабства»  зі спікерами акції – директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктором Цимбалом та інспектором з ювенальної превенції Лубенського відділу поліції  Катериною Сорокотягою.

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми, її важко подолати. Ми щиро бажаємо через акції, такі як „Walk for Freedom/Хода за свободу” розвивати діалоги, які будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

 

Провідний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту

Оксана Желавська

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua