XVI Міжнародний фестиваль документального кіно стартував у Лубнах

              XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA  стартував у Лубнах.  Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вже вшосте демонструє лубенцям найцікавіші документальні стрічки про права людини. Фестиваль створює можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно та сприяє розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

А під час зустрічей у навчальних закладах міста  до уваги юних  мешканці міста запропонують фільми з програми фестивалю DOCU/ЮНІСТЬ  та DOCU/КОРОТКО «Послухай» ( Нідерланди), «Дівчина проти гравітації» (Данія) та «Чемпіонка» (Угорщина).

   Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль  розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в  мережі.


 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua