З Днем міста, дорогі лубенці!


Шановні лубенці! Дорогі земляки!

Коли говорять «мала Батьківщина», «місце, де народився», «рідне місто» - завжди душу огортає приємне тепло, стає світло й затишно. Для багатьох з нас таким місцем на землі є наші рідні Лубни.

Місто святкує чергову річницю. І це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним.

Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багаті Лубни, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Тому, в першу чергу, дякую кожному лубенцю: працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, громадським об’єднанням, ветеранам - всім, хто вносить посильний вклад у розвиток рідного міста, віддає частку своєї любові до малої Батьківщини. Разом – ми сила, яка допомагає творити, розвиватись і рухатись вперед.


За довгу історію Лубен у міста були злети й падіння, але попри всі труднощі злагоджено працюють комунальні підприємства, без перебоїв надається медична допомога та соціальні послуги, наші діти навчаються в школах та виховуються у дошкільних закладах, працюють різноманітні гуртки в школах, позашкільних закладах та закладах культури. На сьогодні Лубни відомі за межами області, країни та навіть за кордоном. І це завдяки досягненням промисловців і підприємців, працівників торгівлі та сфери обслуговування, учнів навчальних закладів, вихованців спортивних клубів, учасників аматорських колективів, спортсменів.

Поряд з цим ми пишаємося військовослужбовцями нашого міста, які з перших днів війни на Сході пішли захищати і продовжують боронити суверенітет та територіальну цілісність України. Своїм життям вписали золоті сторінки літопису міста Герої-земляки, які не повернулись із зони АТО/ООС. Вічна їм пам'ять і наша глибока шана.

На жаль, вдійшли у вічність майже всі визволителі нашого міста у Другій світовій війні. Але пам’ять про них ми бережемо в своїх серцях, спогадах, історії. Шана і вдячність всім ветеранам, які відбудовували Лубни у післявоєнний час. Вклоняємося кожному з вас.

Кожен з нас на свій день народження підводить підсумки й планує рік наступний.Озираючись на пройдений шлях, ми можемо виділити головне – те, що зробило наші Лубни кращими та комфортнішими для життя.

Ведуча роль в життєзабезпеченні міста належить підприємствам реального сектору економіки. Дякуємо кращим промисловим підприємствам міста. Серед тих, хто має найбільшу частку у загальноміських обсягах реалізації промислової продукції:

ПП «Лубнимаш» (директор – Плескач Юрій Михайлович); ТОВ «Грейд-плюс» (директор – Борилюк Руслан Володимирович); АТ «Лубнифарм» (голова правління – Ващук Світлана Григорівна);ТОВ «Лубним’ясо» (виконавчий директор – Кашперук Олександр Анатолійович); ТОВ «Дом Фактор» (директор Пересада Володимир Іванович); ВП «Лубенський верстатобудівний завод АТ «Мотор Січ» (директор Луковка Олександр Васильович) та інші.

За рік вдалося оновити й вуличне освітлення й чимало тротуарів у місті.  Ми вибороли перемогу у конкурсному відборі проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. І вже зараз реалізовуємо 2 проєкти з реконструкції та термомодернізації ДНЗ №9 та школи №3. Робота по участі у конкурсному відборі проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, продовжується й надалі. Сподіваємося, що наступним переможцем у цьому конкурсі буде проєкт будівництва нового дитячого садочка по вул. Ватутіна.

Місто – це не тільки вулиці, будинки, парки і тротуари. Місто – це наш спільний дім, побудований з унікальної мозаїки людських доль і характерів. Це кожне серце, в якому живе приємний спогад про часи, проведені в Лубнах. А коли так, ми маємо дбати не лише про окремі об’єкти інфраструктури, а дивитись трохи ширше – все це повинно створювати атмосферу комфорту та затишку людей. Людина, її комфорт та безпека – ось  пріоритети міської влади.

Лубни були до нас, вони живуть зараз і будуть після нас. Не забуваємо це та зробимо їх ще кращими. Усі разом.

Мрію, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб заможніше жилося лубенцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб ніколи не роз’єднували нас різні погляди, щоб спільне свято – день народження нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну лубенську родину.

Дорогі земляки! Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту. Лише згуртовано, лише разом ми виконаємо всі задуми, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!

Зичу всім мирного неба, доброго здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, достатку та родинного тепла. Хай ніколи не згасає зірка доброї вдачі, працелюбності та патріотизму. Нехай у кожній оселі панує лише добро та злагода, кожна нова мить життя приносить радість.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими добрими справами.

З Днем міста, дорогі лубенці!

З повагою

Міський голова    Олександр ГрицаєнкоДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua