З днем народження, ветеран!

Про таких людей, як Дора Ісаківна, говорять: ця жінка - ходяча енциклопедія. Вона має чудову пам’ять, прекрасна співрозмовниця, пам’ятає кожен рік, кожен день, кожну мить свого життя.

Тож коли до оселі Дори Ісаківни завітали привітати іменинницю спеціаліст підрозділу самоорганізації населення мікрорайону №1 Наталія  Сухонос і голова вуличного комітету Тамара Гончаренко - Дора Ісаківна радісно і схвильовано запросила до своєї світлиці.

І почалися спогади, спогади, спогади... Тяжке дитинство, нездійсненна мрія стати будівельником. А потім щасливий день, коли вперше переступила поріг ощадбанку, який став її другою домівкою, бо пішла звідти на заслужений відпочинок аж в 75 років.

Роки Великої Вітчизняної війни - це роки тривоги й кошмару, коли з маленьким сином на руках, і з другим, ще ненародженим, що носила під серцем, довелося під кулями, під час бомбардувань евакуюватися до Татарстану. Чоловік же, з першого до останнього дня війни, пройшов тяжкими військовими дорогами від Сталінграду і до Берліну.

Післявоєнна відбудова, життя з дітьми на вокзалі, винаймання чужого житла, коли вп’ятьох ютилися в крихітній кімнатці і нарешті зведення свого власного будинку! Це було найбільше щастя для сім’ї!

Дора Ісаківна має велике добре серце, яке завжди відкрите для її дітей, внуків, правнуків, для всіх друзів і знайомих. І для кожного в неї знаходиться добре, привітне слово, цінна порада й материнська та бабусина мудрість.

На превеликий жаль, все менше залишається свідків тих далеких подій, які можуть по крупинках своєї пам’яті провести нас дорогами свого життя і історії нашої країни.

Тож шануймо та поважаймо наших ветеранів! Здоров’я Вам міцного на многії літа!

            Голова вуличного комітету

Тамара Гончаренко


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua