"З любов’ю до життя"


1 жовтня у Київському міському Палаці ветеранів відбувся Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя». Участь у якому  взяли фольклорний колектив «Мальви» та співучий гурт «Черемшина» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, а також народний самодіяльний аматорський хор «Родослав» міського Будинку культури, частина учасників якого є також підопічними територіального центру.


«Згадаємо ж давайте у цю мить,

Що українці – це народ співучий -

Ніщо не може нашу пісню зупинить,

Наповнимо піснею наш край квітучий!»

Конкурс проводиться вже сьомий рік і цього року відкрив гостинно двері Палац ветеранів для 6 хорів  та 25  хорових ансамблі з дев’яти областей України, а саме: Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської,  Чернігівської, Івано-Франківської, Вінницької, Рівненської, Донецької областей. Гостем конкурсного фестивалю української пісні був чудовий академічний хоровий колектив із м. Риму (Італія).

Тож саме в Міжнародний день людей похилого віку лунала українська народна пісня на сцені Палацу ветеранів і серед яскравих та талановитих колективів наші учасники вибороли:

- гран-прі та почесне І місце серед учасників хорового виконання пісні: народний самодіяльний аматорський хор «Родослав» міського Будинку культури;

- І місце в номінації «Хорові ансамблі» - фольклорний колектив «Мальви»;

- ІІ місце в номінації «хорові ансамблі» - чоловічий ансамбль народного самодіяльного аматорського хору «Родослав» міського Будинку культури.

 А також нагороджені дипломами та пам’ятними статуетками фестивалю «З любов’ю до життя» номінації хоровий ансамбль, співучий гурт «Черемшина» та жіночий ансамбль народного самодіяльного аматорського хору «Родослав» міського Будинку культури.

Поїздка відбулася завдяки фінансовій підтримці місцевого бюджету та особистій увазі до колективів міського голови Олександра Грицаєнка. Учасники хорових колективів безмежно та щиро вдячні за підтримку і допомогу!

Це, мабуть, наша Лубенська земля така, де народжуються такі працьовиті, добрі, творчі люди. Люди у яких є талант від Бога – вміння і бажання співати українські пісні, якими вони оспівують, прославляють рідний край і тим самим несуть любов і світлі почуття до своєї України.

Тож вітаємо наших переможців з пам’ятними відзнаками  та почесними місцями та побажаємо довгих років життя, натхнення, нових перемог та подальших творчих успіхів.

Завідувач відділення денного перебування

Людмила ПолюляхДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua