З повагою і подякою!

30 вересня у затишному кафе «КПП», що знаходиться у військовому містечку, зібрались ветерани 25-ої гвардійської мотострілецької дивізії імені В.І. Чапаєва. Метою зібрання було вшанування ветеранів дивізії.

Голова Ради ветеранів 25-ої  дивізії імені В.І.Чапаєва Петро Олександрович  Гузь у виступі коротко проінформував присутніх про злочини фашизму на Лубенщині, про ідеологію фашизму і його наслідки для України і світу, зупинився на масовому героїзмі нашого народу і величезному вкладі України у Велику Перемогу над нацизмом.

Про це нам всім треба пам’ятати і боротися за мир. Народу України не потрібні ніякі війни, нам потрібен мир! Мир на завжди, мир на всі майбутні віки!

З кожним роком все менше ветеранів залишаються з нами. Ми пам’ятаємо про всіх, але, на жаль, не завжди їм можемо допомогти.

Петро Олександрович вручив Грамоту Миколі Петровичу Телегіну за великий вклад в розвиток громадської діяльності організації, за інформаційно-просвітницьку роботу, за турботу про ветеранів і діяльність по захисту прав і інтересів спілчан.

Керівникам осередків були вручені подяки для ветеранів, які за станом здоров’я  не змогли бути присутніми на заході. За вагомий вклад в діяльність організації вручені подяки для 92-річного ветерана Шитєєва Василя Євстафійовича і 86-ти річного Шафіра Макса Ісааковича.

Після офіційної частини зазвучала музика часів 2-ої Світової війни. Фронтові пісні викликають спогади про наших дідів і батьків,  які полягли на полях битв з фашизмом і забезпечили нам тривалий мир і чисте небо!

У залі панує доброзичливість і тепло спілкування. Ветерани згадують свою молодість, мирне життя і мирну працю в ім’я народу і Вітчизни!

Слова поваги і подяки звучали у виступах ветеранів, для тих, хто служив Вітчизні, тим,  хто на полігонах гартував бойову майстерність підрозділів і був завжди готовий виступити на захист народу.

Рада ветеранів 25 дивізії імені В.І. Чапаєва висловлює щиру подяку Костянтину Бородіну і Владиславу Тарашевському за сприяння і допомогу в організації вечора вшанування та відпочинку для ветеранів 25 дивізії імені В.І. Чапаєва.

Голова Ради ветеранів 25-ої  дивізії імені В.І.Чапаєва

Петро Гузь

(мова і стиль автора)


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua