Захистимо дитину - захистимо націю

Вони розраховані на широку аудиторію спеціалістів різних напрямків. Головна мета проведення цих тренінгів - створення в регіоні системи раннього виявлення дитячого соціального дефіциту, що є елементом сучасної європейської системи охорони дитинства.Тренінг проведено  однією з найвідоміших суспільних організацій - Міжнародним центром розвитку і лідерства  , виконавчим директором якого є Олег Шелашський.

Перші два тренінги мали теми: "Вплив насильства та зневаги потребами дитини на її розвиток" та "Прив’язаність і дисципліна".

У заході взяли участь  працівники дитячого центру, спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради, представники відділу освіти та релігійних організацій, батьки, що мають намір взяти прийомних дітей.

Відкриваючи тренінг голова правління «Спілки Самаритян» Вячеслав Бєлов поділився планами на 2012 рік. Він зокрема зазначив:"Цей рік буде вагомим у підготовці системи раннього виявлення дитячого соціального дефіциту в нашому регіоні, адже аналогічної роботи в Полтавській області ще не проводилося і мені дуже приємно, що  саме Лубни стали ініціаторами в цій сфері".

Вихователь    

Олена Рева


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua