Загальноміські урочистості та святковий концерт, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Піднесено і життєствердно звучить Гімн України  на початку святкових урочистостей, що відбулись у кінотеатрі  і присвячувались черговій річниці перемоги у Другій світовій війні. Багато слів щирого захоплення, глибокої шани та поваги звучало зі сцени на адресу тих, хто ціною власного життя здобув довгоочікувану перемогу 73 роки тому: ветеранам, учасникам бойових дій, згадано жертв нацистської агресії, в’язнів концтаборів, дітей війни та героїв, що стали на захист держави у різні часи. Пошановано сучасних воїнів, учасників АТО, хто продовжує боронити територіальну цілісність, незалежність та суверенітет України на сході країни.

У вітальному слові міський голова Олександр Грицаєнко відзначив, що місто завжди славилось своїми мужніми воїнами ще з часів Київської Русі та до сьогодення, у ньому ніколи не бракувало справжніх звитяжних патріотів, які не перевелись на лубенській землі. «Ми – переможці! Ми перемагали і будемо перемагати, бо Україна прагне миру, вона прогресивна європейська держава!» - зробив акцент Олександр Петрович у своєму зверненні.

З нагоди події Почесними  грамотами Полтавської  обласної ради нагородили  голову ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» Віктора Собка та учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Олександра Осистого.

Почесну грамоту міського голови з нагоди ювілейної дати та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Олександр Петрович вручив начальнику залізничної станції «Лубни», члену виконкому Ніні Єндоренко.

Також багатьом захисникам усіх років, активістам, волонтерам за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у збереження історичної пам’яті, патріотичне виховання молоді вручалися Подяки  виконавчого комітету.

Зі сцени кіноконцертної зали звучали щирі слова від голови ради ветеранів міста Олексія Пивовара та учасника АТО Віктора Сивухи, які привітали присутніх зі світлим святом Перемоги та наголосили на важливості збереження історичної правди та історичної пам’яті про героїв минулих війн.

 Скорботною хвилиною мовчання вшанували присутні священну пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи нашу державу у різні роки.

Святковий  тематичний концерт, учасниками якого стали кращі артисти та колективи міського будинку культури, був наповнений добре знайомими  усім повоєнними мотивами, слова яких підспівували присутні на урочистостях.

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua