Художня школа

  
Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад
(школа естетичного виховання)Лубенська художня школа

В жовтні 1975 року рішенням сесії міської ради була заснована Лубенська дитяча художня школа. Ініціатором створення дитячої художньої школи був Заслужений діяч культури України Василь Іванович Семенюта,
який який був її першим директором. Його зусиллями була створена основа матеріальної бази школи, яка постійно поновлюється і сьогодні.
Школа має власне приміщення за адресою вул. Лисенка 13, в якому є 4 аудиторії для групових занять, зала для експидиції учнівських робіт, має необхідне наочне приладдя для підготовки учнів у вищі та середні учбові заклади.В 2009 році сесія міської ради затвердила новий статут. Заклад отримав нову реєстрацію і набув статуту початкового навчального закладу (школа естетичного виховання) Лубенська художня школа. Навчальний процес проводиться на основі типового навчального плану за програмами навчальних закладів Міністерства культури України – малюнок, живопис, скульптура, композиція, історія мистецтв.
Термін навчання 4,5 років. По закінченню 4-річного терміну навчання учні отримують свідоцтво.
Під час навчання учні приймають участь в щорічних обласних конкурсах, щорічній виставці дитячих робіт в Лубенській картинній галереї, в інших місцевих культурних закладах.

В 2009-2010 навчальному році кількість учнів становила 120 чоловік. Викладачі школи: Савченко Наталія Миколаївна, Кочерга Окс ана Валеріївна, Моравський Сергій Олександрович, Даниленко Олександр Володимирович – директор школи.
Також статті з головної сторінки:


Comments  

 
0 #1 Deyker KING 03.10.2018 20:09
Класс просто класс я тут вчився тепер вертаюся знову вчитися
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua