Лубенська музична школа Лубенська музична школа була заснована 01 вересня 1954 року як структурний підрозділ Лубенського районного відділу культури. У 70-х роках, коли місту Лубни було надано статус міста обласного підпорядкування, Лубенська ДМШ стала структурним підрозділом Лубенського міського відділу культури. З 1954 року першим директором навчального закладу був Різничок Іван Миколайович . Школа за штатним розписом мала трьох викладачів: Ханінова Петра Лук’яновича, Ханінову Галину Кузьмівну та діючого директора школи Різничка Івана Миколайовича. Контингент школи на дату заснування становив 30 учнів, які навчалися грати лише на трьох інструментах ( баяні , фортепіано та скрипці ). На той час було виховано цілу плеяду відомих і до цього часу діючих викладачів – музикантів. Це Любич І.І., Гайворонська Л.І., Миронець О.В., Мисник В.В., Бабенко В.Б., Потоцька Л.М., Грицун О.В., Тесленко О.В., Романченко А.Л., Самойленко Л.О., Перепелиця О.М., Ханінова Т.П. та інші.

 

 З 70–х років та по теперішній час заклад очолювали: Петро Лук’янович Ханінов, Микола Макарович Черевко, Андрій Андрійович Лавріненко, Іван Іванович Любич. Короткий час директором була Любов Федорівна Речкалова.

В даний час школу очолює Іван Іванович Любич.

 

 З роками збільшувався штат викладачів та розширювався контингент учнів. Так на початку 90-х років працювало 60 викладачів та нараховувався контингент більше ніж 600 учнів . Від школи було засновано три філіали у селі Вовчик, Мацківці та Солониця для навчання дітей сільської місцевості.

Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школа естетичного виховання) Лубенська музична школа є початковою ланкою спеціалізованої мистецької освіти, належить до системи позашкільної освіти, заснована Лубенською міською радою і належить до комунальної власності територіальної громади міста Лубни , має свій Статут.

Заклад здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час, надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підґрунтя для занять музичною творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

 Контингент музичної школи на даний час становить 490 учнів, із них 45 учнів користуються пільгами на безкоштовне навчання, та 46 викладачів. Із них 24 викладача з вищою освітою та 22 викладача з неповною вищою освітою.

 З метою виконання завдань, що стоять перед закладом, та забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів при Лубенській музичній школі працює два відділення - музичне і хореографічне, музичне відділення налічує п’ять відділів: фортепіанний, народних інструментів, оркестровий, відділ сольного співу та теоретичний. Відділення, відділи проводять роботу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямами діяльності. Підвищення кваліфікації проводитися у формі курсів, семінарів, майстер-класів, відкритих уроків, підготовки лекцій, рефератів і за іншими організаційними формами.

 Заклад надає методичну допомогу педагогічним колективам, навчальним закладам регіону, молодіжним, дитячим, громадським організаціям. Викладачі і учні музичної школи беруть активну участь у громадсько - суспільному житті міста, є постійними учасниками концертних програм. При школі діють викладацькі та дитячі художні колективи. Лубенська музична школа є однією з кращих в області.

Викладацькі художні колективи , а саме :

-інструментальний ансамбль «Гармонія», керівник – Любич І.І.

-духовий оркестр – керівник Рябцев В.К.(створений у 2011 році).


 

-ансамбль народних інструментів „ Посулля” керівник Мисник В.В.

 

-камерний хор викладачів музичної школи „ Пастораль” під керуванням Гриші Ю.М.

 

- дует бандуристок у складі Бабенко В.Б., Бобиренко Л.М.

- фортепіанний дует у складі Гордієнко І.О. та Кіяшко М.В.

 -солісти: Любич І.І.(баян), Мисник В.В. (сопілка), Кіяшко М.В. (фортепіано), Чигріна О.А. (фортепіано), Бабенко В.Б. (бандура), Рябцев В.К. ( саксофон)

У школі працюють такі дитячі колективи:

-ансамбль скрипалів під керівництвом Романченко А.Л.

 

-хоровий колектив «Дзвінкі голоси», керівник –Гриша Ю.М.

-ансамбль бандуристів, керівник – Бабенко В.Б.

 

-ансамбль гітаристів, керівник – Потенко Л.В.

 

-ансамбль баяністів, керівник – Мисник В.В.

-ансамбль сопілкарів, керівник – Мисник В.В.

-фортепіанні дуети під керівництвом Самойленко Л.О., Чигріної О.В., Гулакової О.В., Потоцької Л.М.

-фортепіанний квартет, керівник – Самойленко Л.О.

-інструментальне тріо, керівники – Самойленко Л.О., Романченко А.Л., Мисник В.В.

- група барабанщиць, керівник – Латуіль К.І.


 

Дирекція школи вбачає перспективу розвитку закладу у залученні здібних та обдарованих дітей сільської місцевості, підвищувати загальний культурний рівень. Сприяти розвиткові інтелектуальних і творчих здібностей підростаючого покоління відповідно до їх задатків та запитів. Виховувати любити і поважати народні традиції та звичаї, духовні і культурні надбання.

 

 


Comments  

 
0 #2 Кучерова Ірина 14.02.2018 15:00
www.blago.in.ua www.zori.com.ua +380958447204; +380932335953

Шановні добродії, щиро просимо вас посприяти проведенню всеукраїнського багатожанрового фестивалю мистецтв «Лиманські зорі».= в місті Миколаїв-Херсон.

А саме: залучити до фестивалю колективи області, рекомендувати фестиваль керівникам художніх колективів підпорядкованих Вам закладів.

Сподіваємость на Вашу увагу, підтримку фестивального руху у країні, єдності творчихсил.
Заздалегідь вдячні Вам за співпрацю.
З повагою
Директор благодійного фонду
«Сприяння здібної та обдарованої особистості»
Керівник проекту «Лиманські зорі»
Кучерова І.В.
14.02.2018р. м. Миколаїв, миколаївська обл.
Цитувати
 
 
+1 #1 Культура Львів 21.08.2016 23:16
Доброго дня. Хочемо запропонувати Вам книгу по музичній літературі, яка стане вигідним і дешевим помічником у навчанні для дітей (щоб вони не конспектували, а мали готові конспекти), а також викладачів музичної школи.
Надсилаю Вам зразки подання окремих тем з різних розділів розділу.
Книг є дві: по укр. муз. літ. й аналогічної будови по світовій муз. літ., які включають весь курс і складені згідно навчальної програми для музичних шкіл, шкіл мистецтв та шкіл естетичного виховання.
Вона написана як конспектний варіант для учнів, але в своїй роботі її можуть використовувати й викладачі.
Якщо Вас цікавить така література, то просимо написати нам чи зателефонувати (097)7642260, (050)6006536 для обговорення детальної інформації.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua