Запалення Вічного вогню

Біля в’їзного знаку до м.Лубни прийняв факел секретар міської ради Іван Карпець з рук голови молодіжної ради міста Андрія Хорошковатого, після чого колона направилася до Вічного вогню. 66 представників молоді, по черзі передаючи естафету, доставили вогонь до місця призначення. Тут на них чекали депутати міської ради, члени виконкому, ветерани, учні шкіл та вихованці дитячих садочків та громадські активісти.

Приймав факел ветеран війни Валентин Панаіт. Після того, як запалав Вічний вогонь, був проведений мітинг, який відкрив секретар міської ради Іван Карпець.

Після покладання квітів з вітальним словом виступив заступник голови ради ветеранів 25-ї дивізії ім.Чапаєва Анатолій Чуб. Від імені молоді міста слова вдячності усім тим, хто захистив нашу землю і подарував мирне і чисте небо, сказав секретар молодіжної ради міста Юрій Крекотень.

На завершення мітингу Іван Карпець запросив усіх взяти участь у заходах, що пройдуть 9 травня, зокрема до покладання квітів до пам’ятного знаку на площі Слави, де тепер палає Вічний вогонь.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua