Діалог з міським головою

Шановні лубенці!

Запрошую вас до діалогу.  Ви можете задати запитання, на які швидко отримаєте відповіді в цій рубриці, або залишити пропозиції, як зробити життя в нашому місті кращим.

З повагою,

міський голова Олександр Грицаєнко


Comments  

 
-13 #172 Ольчик 25.09.2018 09:30
Як на мене, ПРОСТО ПОЗОРно поводили себе МИ, жителі Лубен під час свята. Площа (і не тільки, співчуваю тим,хто живе поряд) була закидана пляшками, сміттям, запісяна і закакана, нетверезі "шановні лубенці", в т.ч. неповнолітні, виражали свої емоції без цензури. Тут Полякова не допоможе. І Вєрка Сердючка не допоможе. Пригодилися б біотуалети і заборона вживати алкоголь в громадських місцях, особливо контроль поліції, який в Лубнах просто відсутній. А для тих, хто "дожив" та все побачив, концерт був супер, Кензов запалював, така лапочка!) Шановний Олександр Петрович, дякую Вам та організаторам, класне свято влаштували, і місто до свят було гарнесеньке !
Цитувати
 
 
+19 #171 Ваня 20.09.2018 16:07
На день міста ПРОСТО ПОЗОР....ніякоі зірки не пригласили..... Полякову там бы хотябы... чи ще когось.....І діджея якогось на вечір після всього....
Цитувати
 
 
+3 #170 Олександра Юріївна 19.03.2018 10:01
Доброго ранку. Я маю питання щодо розкладу руху маршруток. З військового містечка можна доїхати тільки до вокзалів. А в іншу сторону? Маршруту №5 доводиться чекати більше години. До того ж ніхто не знає діючого розкладу. А маршрутки їздять як їм забажається. Хто має контролювати перевізника?
Цитувати
 
 
0 #169 Administrator 15.03.2018 17:03
Цитую Олексій 2539:
Добрий день. Чи є в вас повага та піклування до людей похилого віку,та ті які не добре ходять??? Адже по наших тротуарах ходити не реально!!! Прийміть будь ласка міри! Дякую.


Шановний пане Олексію!

За дорученням міського голови Ваше звернення було розглянуто відділом житлово – комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради. За наслідками розгляду повідомляємо, що згідно з розпорядженням міського голови № 410р від 01.12.2017 року призначено відповідальним за утримання в належному стані доріг загального користування в осінньо – зимовий період 2017- 2018 р.р. директора КП « Шляхрембуд» Сюрчика В.Г.
Відповідно до цього розпорядження КП « Чисте місто» ( директор Шкляр О.О.) доручено проводити очищення від снігових заметів та ожеледиці парків, скверів, тротуарів та місць загального користування.
ЛК ЖЕУ ( начальник Васенко С.М.) проводить прибирання та посипку тротуарів, прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні підприємства.
У разі складних погодних умов для розчищення закріплених вулиць залучаються підприємства міста з урахуванням їх місця розташування.
У зв’язку з нестійкими погодними умовами (сніг, дощ, мокрий сніг та зниженням температури до мінусової в нічний час та підвищення температури в денний час) дійсно має місце ожеледиця на окремих ділянках доріг та тротуарів.
Відповідальним керівникам за розчищення доріг і тротуарів міста та посипанням їх пісчано- соляною сумішшю щотижнево на нарадах міським головою, його заступником наголошується на відповідальному відношенні до поставлених завдань та якісному їх виконанню.
Водночас повідомляємо, що згідно правил благоустрою м. Лубни за підприємствами, організаціями, приватним сектором закріплені прилеглі до них території які вони повинні утримувати в належному стані в тому числі і очищення тротуарів від снігових заметів.
На осіб які не дотримуються правил благоустрою складаються протоколи за адміністративні порушення та притягуються до адміністративно ї відповідальност і з накладанням штрафів.
Також повідомляємо, що на сайті міської ради розміщено оголошення, що на території міста працює територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Лубенської міської ради (тел. 73-838), який на час ускладнення погодних умов, у разі нагальної необхідності, буде надавати послуги з доставки найнеобхідніших продуктів харчування особам пенсійного віку та іншим мешканцям міста, які за станом здоров’я не можуть самостійно дістатися до магазинів, крамниць та супермаркетів.
Шановні мешканці та гості міста! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Будьте обачні та обережні, і в разі небезпеки телефонуйте до Служби порятунку за телефоном « 101».

Заступник міського голови О.Г. Діденко
Цитувати
 
 
+3 #168 Олексій 2539 09.03.2018 13:26
Добрий день. Чи є в вас повага та піклування до людей похилого віку,та ті які не добре ходять??? Адже по наших тротуарах ходити не реально!!! Прийміть будь ласка міри! Дякую.
Цитувати
 
 
0 #167 Anatoly Chernenko 07.03.2018 16:07
Добрый день,

22 февраля 2018 состоялась встреча мера с предпринимателя ми и общественностью по поводу конкурса на финсирование городских проектов за счет европейского финансированиия . Расскажите пожалуйста в каком состоянии подготовка к конкурсу, где можно ознакомится с проектами и какая дата следующей встречи.

С уважением,
Анатолий Черненко
Цитувати
 
 
+1 #166 Administrator 27.04.2017 14:38
З метою реалізації права пільгового проїзду на автобусних маршрутах загального користування у м.Лубни окремих пільгових категорій громадян рішенням дванадцятої сесії Лубенської міської ради сьомого скликання від 10 листопада 2016 року затверджена Програма відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян у м.Лубни на 2017 рік.
Фінансування на виконання зазначеної програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в обсягах визначених у бюджеті міста на 2017рік.
Перелік окремих категорій громадян, відшкодування витрат за пільгове перевезення яких здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету:
- інваліди війни,
- учасники бойових дій,
- пенсіонери за віком,
- інваліди,
- діти-інваліди,
- особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого ),
- ветерани військової служби,
- ветерани органів внутрішніх справ,
- ветерани податкової міліції,
- ветерани державної пожежної охорони,
- ветерани державної кримінально-виконавчої служби України,
- ветерани служби цивільного захисту,
- ветерани державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України,
- реабілітовані громадяни, які постраждали внаслідок репресій або є пенсіонерами,
- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2 для ліквідаторів),
- діти з багатодітних сімей
Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах забезпечують два перевізника.
ФОП Волик Дмитро Васильович забезпечує перевезення пасажирів на маршрутах:
№ 2 «Василенкове поле – Поліклініка - Терни»;
№ 3 «Автомаш – вул. Щорса»;
№ 5 «Терни – Молокозавод – Василенкове поле – вул. Щорса - Терни»;
№ 6 «Терни–м-н Північний»;
№ 7 «Центральний парк – пл. Ярмаркова – Василенкове поле»;
№ 8 «вул. Залізнична – вул. Гайдая».
ФОП Тараненко Олександр Миколайович забезпечує перевезення пасажирів на маршрутах:
№ 1 «Автомаш – Терни» та
№ 4 «вул. Кононівська – вул. Щорса - Терни.
Цитувати
 
 
+4 #165 Раиса Максимовна 19.04.2017 18:57
Кожного разу сідаючи в маршрутку, запитую чи є пільгові місця? І відповіді кожного разу різні. На сесії приймаєте рішення про перерахунок коштів перевізникам. Чи можливо викласти на сайті інформацію - коментар спеціаліста про пільгові перевезення: № маршрутів, прізвища перевізників, категорії пільговиків. Чи це секретна інформація?
Цитувати
 
 
+8 #164 Георгій 19.04.2017 07:42
Очередное отключение воды! Сколько же будет продолжаться этот беспредел? В квартире ни капли воды. Утром не смог почистить зубы, не выпил чаю, не смыл после себя в туалете. Вот так и пошел на работу.
Сколько же можно так издеваться над людьми? То под Новый Год отключают воду, то в эпидемию грипа. Теперь отключили тогда, когда уже нет отопления и грядет похолодание.
Все для народа!
Я так понимаю в этом замешаны и городские депутаты. Назовите пожалуйста фамилии этих упырей, чтобы я мог распространить информацию об их деятельности во всех соцсетях. Как показывает практика, общественный резонанс быстро ставит на место таких "князьков" (недавний случай с пьяным батюшкой и увольнением журналиста яркий тому пример).
Цитувати
 
 
+7 #163 Іван 18.04.2017 18:35
Сьгодні, 18.04.2017 року, знову вимкнули воду. Скільки ж це буде продовжуватись? Невже так важко виявити хто винен в заборгованості водоканалу?
Якщо винні працівники КП "Лубни-водоканал" в тому що виникла заборгованість, то чому нікого до цього часу не судять.
Якщо дії працівників Полтаваобленерг о незаконні, то чому їх ніхто не карає за самовільне відключення електроенергії, що призводить до припинення подачі питної води в оселі мешканців м. Лубни.
В любому випадку, звичайні люди не винні в міжусобних війнах цих двох організацій. Чому ми маємо страждати від чиєїсь недалості і халатності?
Цитувати
 
 
-2 #162 Administrator 28.03.2017 09:04
Цитую Кривець Вадим:
Шановний Олександре Петровичу! Звертаюся до Вас з проханням посприяти відновленню радіомовлення по проспекту Володимирському ,115.ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ.

На звернення абонента Кривець Вадима про непрацюючі радіоточки за адресою пр-т Володимирський 115 Станційно-лінійна дільниця №1 м.Лубни повідомляє, що роботу радіо по пр-ту Володимирському 115 планується віднивити до 21.04.2017р. (Начальник СЛД№1 м.Лубни М.І.Жолобецький)
Цитувати
 
 
0 #161 Кривець Вадим 17.03.2017 22:39
Шановний Олександре Петровичу! Звертаюся до Вас з проханням посприяти відновленню радіомовлення по проспекту Володимирському ,115.ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua