Запрошуємо до клубу «Кому за....»

Вже рік працює клуб «Кому за...», створений за ініціативою громадської організації «Захист дітей війни» , що функціонував у військовому містечку, в сквері ІІІ тисячоліття. Кожної літньої неділі він об’єднував всіх бажаючих ветеранів міста для змістовного проведення часу.

У неділю, 10 червня відбулося перше його засідання в цьому році. Голова громадської організації «Захист дітей війни» Іван Грицай та його заступник Марія Охріменко, як завжди, запросили музикантів - Тетяну Волошину та Галину Соломонову, які весело грали на гармошці та бубоні . А всі, хто завітав до парку  - співали пісні, танцювали, декламували вірші. Тамара Фоміна розповіла всім присутнім про цілющі властивості лікарських рослин.

Цього року, за проханням багатьох мешканців віддалених мікрорайонів  міста, засідання клубу вирішили проводити в центральному парку.

То ж, запрошуємо усіх бажаючих людей старшого віку на наступне засідання клубу «Кому за...». Зустрічі відбуватимуться кожної неділі о 15 годині, в центральному парку (орієнтуватись на кінотеатр «Київська Русь»).

Чекаємо всіх на цікаве та веселе проведення часу.

 Директор ТЦ

Наталія Сухонос

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua