Запрошуємо до клубу «Кому за....»

Вже рік працює клуб «Кому за...», створений за ініціативою громадської організації «Захист дітей війни» , що функціонував у військовому містечку, в сквері ІІІ тисячоліття. Кожної літньої неділі він об’єднував всіх бажаючих ветеранів міста для змістовного проведення часу.

У неділю, 10 червня відбулося перше його засідання в цьому році. Голова громадської організації «Захист дітей війни» Іван Грицай та його заступник Марія Охріменко, як завжди, запросили музикантів - Тетяну Волошину та Галину Соломонову, які весело грали на гармошці та бубоні . А всі, хто завітав до парку  - співали пісні, танцювали, декламували вірші. Тамара Фоміна розповіла всім присутнім про цілющі властивості лікарських рослин.

Цього року, за проханням багатьох мешканців віддалених мікрорайонів  міста, засідання клубу вирішили проводити в центральному парку.

То ж, запрошуємо усіх бажаючих людей старшого віку на наступне засідання клубу «Кому за...». Зустрічі відбуватимуться кожної неділі о 15 годині, в центральному парку (орієнтуватись на кінотеатр «Київська Русь»).

Чекаємо всіх на цікаве та веселе проведення часу.

 Директор ТЦ

Наталія Сухонос

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua