Засідання круглого столу «20 років Незалежності: здобутки та перспективи»


 Присутні поділилися своїми думками про становлення, проблеми та здобутки  незалежної України. Вони ознайомилися з результатами останніх соціологічних досліджень та обговорили запропоновані питання :

- Чи сформувалася за 20 років незалежності українська політична нація? ;

- Чи існують сьогодні загрози економічному суверенітету, незалежності, цілісності  країни?

- Де Ви бачите місце України в наступному 20-річному циклі розвитку світової економіки? Чи хочете, Ви, щоб Ваші діти й онуки жили в Україні?

Учасники круглого столу висловили думку, що становлення політичної нації в нашій країні може бути зумовлене тим, що Україна всі ці роки шукала себе як учасника світового порядку, і визначалася, куди вона рухається, що їй потрібно для розвитку. Цей постійний пошук і сформував нашу політичну націю. Існують, на їх думку,  і певні загрози- в першу чергу економічному суверенітету нашої країни. Але в світовій економіці Україна має позиціонуватися, по-перше, як держава, яка знаходиться в дуже перспективному геостратегічному положенні. Як країна, яка налагоджує ефективне співробітництво – і фінансове, і кооперацію, і людський та культурний обмін, як з європейським , так і з азійським регіоном. Це країна, яка ефективно використовує свій існуючий природний, аграрний ресурс, а його важливість обов’язково зростатиме. Україна має сповна реалізувати свій природно-кліматичний ресурс в плані рекреації, – потенціал для цього є, і не лише в Криму. І, звичайно, людський ресурс.

Всі присутні  висловлювали власні думки, сперечалися,  проте всі одностайно дійшли висновку , що мислячи позитивно, плекаючи віру в достойне майбутнє ми зможемо створити умови, коли дітям і внукам не захочеться навіть шукати щастя десь за межами Батьківщини. І починати потрібно саме з свого рідного міста.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua