Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня міста

Звичайно, від традиційних заходів, без яких не відбувається жоден День міста, ніхто не відмовлятиметься. Усіма улюблена ярмарка та виставка квітів  - все це буде, от лише святкові дні необхідно наситити розважальними заходами, збільшити кількість продукції на виставці-продажу. І, обов’язково, розвести в часі мітинги по мікрорайонах. Також до 1 вересня міська влада чекає пропозицій від громадян, щодо святкування, розраховуючи, що лубенці самі підкажуть, що їм цікаво. Відповідальним за організацію святкування міський голова надав лише тиждень для внесення пропозицій. Засідання проходило під головуванням Олександра Грицаєнка за участю секретаря міської ради Івана Карпця, керуючого справами міськвиконкому Валерія Даценка, представників відповідних служб, депутататів, керівників громадських організацій, котрі теж не стояли осторонь обговорення. Зокрема, Володимир Кугутько, голова ветеранської ради міста, поцікавився, як у Лубнах планують відзначати День визволення України. Депутат Ігор Павельчук вважає за доцільне залучати до святкування якомога більше молоді, а також просить розглянути пропозицію, щодо проведення у рамках святкування баскетбольного турніру та конкурсу бальних танців. Заслухано й обговорено пропозиції щодо організації свята, які запропонувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Віта Коваленко. На період проведення Дня міста припадають річниці створення деяких підприємств. Зокрема до 110-го ювілею посилено готується станція "Лубни", про це повідомила її начальник Ніна Єндоренко.

Поряд з тим, в першу чергу потрібно подбати про благоустрій і прибирання міста й оздоблення його відповідною святковою атрибутикою, - зауважив Олександр Грицаєнко.


 

Comments  

 
+3 #1 Сергій 21.08.2011 16:59
Боже мій яка убогість! Може вже час щось змінювати? Знову виставка квітів силами закладів освіти і за кошти батьків, "ярмарка" де нема не що глянути, та традиційні "народні гуляння" після яких сміття треба тиждень вивозить!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua