Засідання виконавчого комітету

Засіданя виконачого комітету Лубенської міської радиПротягом двох годин тривало засідання виконкому у міській раді, яке відбулося в кінці минулого тижня, 25 лютого. Тридцять питань стояло на порядку денному, переважна більшість з яких була затверджена без поправок та доповнень з боку членів виконкому.

Першим на порядку денному стояло питання про затвердження заходів з підготовки комунальних підприємств міста до роботи у весняно-літній період 2011 року. А відтак, всі підприємства, як зазначила у своїй доповіді Любов Щербань - начальник відділу комунального господарства, використовуючи головним чином, власний ресурс, готуються до проведення, зазначених в програмі об’ємів робіт. Це підтвердили присутні на засіданні керівники (ЖЕКу, КПф "Житло"), "Лубнитеплоенерго", "Лубниводоканал" та інші. Програму затвердили, зробивши деякі зауваження та поставивши цілий ряд запитань доповідачам.

Програму зайнятості населення на 2010 рік та затвердження показників на 2011 рік - наступне рішення, яке було прийняте членами виконкому після аналізу доповіді Віри Корнієнко - начальника управління праці та соціального захисту населення. У 2010 році на вільні та новостворені робочі місця працевлаштовано 1887 осіб.

На громадські роботи протягом року залучено 686 осіб, що на 160 осіб більше ніж у минулому. А загостренню проблеми, як зазначила Віра Корнієнко сприяє затримка з виплат заробітної плати, яка на 1 лютого 2011 року склала 1687,1 тис.грн.

Серед першочергово заслуханих і затверджених рішень : про черговий призов громадян на строкову військову службу весною 2011 року, якому підлягають громадяни України 1993 року народження, а також призовники 1992-1986 року народження, які витратили право на відстрочку та ті, які не були призвані через будь-які інші причини. Затверджено також персональний склад призовної комісії.

Стурбовані члени виконкому низькою активністю більшості установ Лубен в Програмі заготівлі крові від безоплатних донорів. Начальник охорони здоров’я Сергій Наталенко з прикрістю констатував, що 56 підприємств міста не взяли участь в так званих донорських днях і не виділили жодного донора. Проте від донорів-родичів заготовлено 50,1 л від 139 донорів, а перелито в перерахунку на кров 199,5 л.

Наступні відповідні рішення були прийняті членами виконкому стосовно затвердження ліміту на питну воду, про внесення змін та доповнень до статуту стадіону "Центральний", про зняття з балансу ЖЕКу квартир, будівельні питання, про затвердження статуту КП "Містобудування", про внесення змін та доповнень до положення про службу у справах дітей. Решта інших, винесених на засідання другого в цьому році засіданні виконкому, теж були затвердженні після детального обговорення та внесення деяких поправок.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua