Завжди піклуємось про вас

Жовтень починається з особливої дати – Дня людей похилого віку і Дня ветерана. Це свято засвідчує глибоку повагу і шанобливе становлення до людей поважного віку. Люди старшого покоління – це справжнє джерело мудрості, багатого досвіду,  енергії та оптимізму. Їх активна життєва позиція є прикладом для наслідування молодому поколінню.  Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО Лубенської міської ради постійно турбуються про одиноких громадян нашого міста.

З метою виконання Комплексної програми розвитку соціального захисту населення

на 2019 рік працівниками територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради проведено вручення продуктових наборів одиноким пенсіонерам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома за кошти місцевого бюджету.

Також, нашим пенсіонерам, відповідно до рішень міської комісії з розгляду питань надання твердого палива у вигляді дров та матеріальної допомоги, протягом року надано тверде паливо на осінньо-зимовий період та грошову допомогу на лікування.

З 1 жовтня Полтавська обласна благодійна громадська організація  «Спілка Самаритян» розпочала проведення гарячого харчування серед малозабезпечених осіб похилого віку нашого міста.

Підопічні територіального центру щиро вдячні владі і всім небайдужим за допомогу, турботу та підтримку.

Заступник директора

Жанна Даценко


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua