"Життя прожити - не поле перейти"

Нещодавно у мікрорайоні №1 вітали довгожителя з ювілеєм.  90-річний Олександр Соловйов - ветеран, пережив голод та багато інших лихоліть. Відтепер він, переселенець, поважний, глибоко шанований мешканець Лубен. Днями з особистим святом його привітав актив мікрорайону, адміністрація терцентру та рідня.

"Життя прожити - не поле перейти" - саме так стверджує Олександр  Соловйов, житель мікрорайону № 1, дитина війни, який минулого тижня відсвяткував свій 90 річний ювілей. Адже йому є про що згадувати і про що розповідати. Все життя Олександр Іванович пропрацював в шахті м. Горлівки. В трудовій книжці має лише один запис. Сам ветеран родом з Ярославської області. В Ленінграді проходив службу в армії, з болем в душі згадує буремні роки Сталінградської   блокади, голод і холод того часу. Війна на сході чорним крилом зачепила і рідну Горлівку. У 2014 році донька Лідія забрала стареньких батьків в м.Лубни, а через 3 роки померла дружина Надія Федорівна, з якою Олександр Іванович спільно прожив 64 роки.

Родинним теплом оточують ветерана діти- донька та син, троє онуків та троє правнуків. З’їхалася вся родина привітати Олександра Івановича з прекрасним ювілеєм. Долучились до вітань і ми – спеціаліст підрозділу по роботі з ОСН мікрорайону № 1 Валентина Савченко, голова вуличного комітету Тамара Гончаренко, директор ТЦСО Наталія Сухонос. Залишились приємно вражені енергійністю та бадьорістю Олександра Івановича, притаманними йому почуттями гумору, любов’ю до рідних, до природи, до життя.

То ж, в свою чергу, побажали імениннику міцного здоров’я та земних щедрот іще не на один десяток років.

 

Директор територіального центру

Наталія Сухонос

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua