ЗКСБТ "Стиль" відзначив своє 20-річчя

2 листопада у приміщенні  кінотеатру «Київська Русь» відбувся ювілейний концерт ЗКСБТ «Стиль». Привітав танцюристів та керівника  колективу Лесю Касьян міський голова Олександр Грицаєнко, чисельні прихильники творчості, колишні випускники, батьки, колеги.

Вже 20 років ЗКСБТ «Стиль» є постійним учасником багатьох загальноміських свят і дарує своє мистецтво прихильникам. За цей час у ньому виплекалось не одне покоління справді талановитих вихованців. Сьогодні  виступи його учасників на святкових сценах сприймаються завжди гучними оплесками та емоціями щирого захоплення.

Все це, звісно ж, результат постійної наполегливої праці, тренувань, репетицій, а ще – майстерності самого керівника – Лесі Касьян.

Під час святкового заходу ЗКСБТ «Стиль» продемонстрував 21 різножанрову танцювальну композицію, вкотре підтвердивши високу виконавську  майстерність та яскравість концертних номерів.

Тож чимало слів привітань звучало як на її адресу, так і на адресу самих «стилівців» від друзів, колег, поціновувачів їхньої творчості.

Звучали слова щирих вітань від міського голови Олександра Грицаєнка, який вручив колективу-ювіляру пам’ятні подарунки. Побажання зі святкової сцени надсилали начальник управління культури та мистецтв виконкому Юрій Литовченко, директор міського будинку культури Олег Приймак, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА Юлія Білокінь, колишня вихованиця «Стилю» Софія Хорольська. Також винуватці події отримали багато святкових відеозвернень з побажаннями творчих успіхів та великих  перемог.

Мистецькі привітання надсилали  артисти міського будинку культури, інші колеги творчого цеху.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua