Змагання Лубенських інтелектуалів

Що? Де? Коли? Лубни22 лютого, після багаторічної перерви, в актовій залі фінансово-економічного коледжу відбувся міський чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

В змаганнях взяли участь 12 команд, 11 з яких  - команди шкіл, технікумів і училищ Лубен та команда Клубу інтелектуальної творчості міста «Євробонди», яка грала поза конкурсом.

Чемпіонат відбувся в 2 тури по 12 запитань.

З результатом в 17 балів, перемогу святкувала команда «Живчик» СШ № 6, (капітан команди Марина Матушко), друге місце в команди «Південний парк» лісотехнічного коледжу (капітан Олексій Воронюк), третіми стала команда «Фінеко» фінансово-економічного коледжу (капітан Єгор Копилов).

Всі учасники змагань отримали подяки за підписом міського голови, а переможці та призери – грамоти.

Начальник відділу в справах сім’ї та молоді Світлана Скиба та депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, культури та спорту, директор фінансово-економічного коледжу Лідія Огієнко вручили всім учасникам солодкі призи.

Від імені організаторів турніру висловлюю вдячність адміністрації фінансово-економічного коледжу за надане приміщення та можливість провести змагання юних інтелектуалів, які, сподіваюся, стануть традиційними.

 


Президент МГО «Лубенський міський клуб інтелектуальної творчості                    Олександр  Іващенко


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua