Знання – скарб, який завжди з тим, хто ним володіє

І от, настала та мить, коли Державна екзаменаційна комісія під головуванням кандидата сільськогосподарських наук Андрія Бута – директора розсадника декоративних культур «Осокор», члена правління ландшафтних архітекторів України та у складі викладачів фахових дисциплін Єлізавети Грибович і Ольги Салій достойно оцінили дипломні проекти з озеленення. Випускники на високому рівні презентували та захистили свої дизайнерські роботи, які були неповторними і цікавими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

Комісія відмітила кращі проекти Олександри Дейнеко, Дар’ї Карпець, Дарії Демченко,  Дениса Погребняка та Ірини Улянченко…

У святковій залі коледжу дипломи з відзнакою про здобуття вищої отримали Аліна Гринь, Олександра Дейнеко і Дар’я Демченко. Інші випускники, крім дипломів, отримали грамоти та подяки за участь у художній самодіяльності, спорті, громадській роботі, активну життєву позицію. Особливою подякою відзначена староста групи – Аліна Гринь.

Теплі слова вітань та побажання реалізації творчих задумів і професійних звершень звучали від Андрія Бута – голови Державної екзаменаційної комісії, Валерія Жмайлова – професора, проректора з навчальної роботи Сумського національного аграрного університету, Андрія Мельника – доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри лісового і садово-паркового господарства Сумського національного аграрного університету, Лариси Погребняк та Наталії Дейнеко – батьків випускників, Володимира Бабака – голови студентської ради та Єлізавети Грибович – класного керівника групи.

Навчання у коледжі вже позаду, але навчання професійній майстерності лише на перших сходинках. І ми бажаємо нашим випускникам знайти застосування отриманим знанням, зробити гідну кар’єру, бути креативними, творчими, наполегливими, успішними та цілеспрямованими особистостями.

Щасти Вам,  дорогі наші випускники!

 

Володимир Рева,

заступник директора з навчальної роботи

Фото Андрія Парубочого

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua