Зробімо дитинство щасливим

Щороку 30 вересня  в Україні відзначається День усиновлення, яке співпадає з днем великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.  Він є символом милосердя і добра до людей. В цей день  вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні.

Тому, в це свято прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям. Тим, хто став мамами та татами для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Мама й тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя.  Серце у людини є ― щоб думати не тільки про себе, така давня життєва істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, та опікунів.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити, як рідну ― цей надзвичайно важливий крок.

На сьогодні в місті проживає 19 сімей усиновителів, які виховують дітей, які залишилися без батьківської опіки, на правах рідних сина або дочки. Ще 18 дітей з нашого міста можуть бути усиновленими. Високі шанси на усиновлення мають діти віком до 5-ти років. На сьогодні залишається проблемним усиновлення дітей старшого віку (від 12 до 18 років). Але в цьому році в нашому місті є родина, яка усиновила двох дітей віком  14 та 16 років. Для влаштування до сімейних форм виховання дітей старшого віку створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. У нас в місті функціонує 6 прийомних сімей, які прийняли на виховання та спільне проживання 13 прийомних дітей. 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в 42 сім’ях опікунів, піклувальників. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

Напередодні Дня усиновлення 28 вересня служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з педагогами та дітьми ЗОШ № 10 долучилася до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це  любов назавжди». Мета акції – це привернення уваги дорослих на маленьких дівчаток і хлопчиків, які чекають на СВОЮ МАМУ І ТАТА. Чекають на справжню родину!

30 вересня за ініціативою служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Тетяна Башлій) та відповідального спеціаліста служби за усиновлення Юлії Халанської у храмі Успіння Присвятої Богородиці у с. Піски Лубенського району відбувся молебень за дітей та батьків, які дали малюкам найважливіше – щастя мати родину, мати тата і маму.

Настоятель протоієрей Олександр (Губирьов) благословив усіх присутніх, побажав щоб щедрість та милосердя людських душ заради спасіння дітей примножувалися з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидала їхні серця!

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які виховують дітей. Нехай щедрість і милосердя вашої душі множаться з кожним днем!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua