Зустрічі вихідного дня у святкових Лубнах

          Відзначення Дня міста та 77-ї річниці його визволення суботнього ранку, 19 вересня, розпочалося багатьма святковими заходами: привітання молодих пар, які урочисто реєструють шлюб у День міста, відбувся також концерт міського духового оркестру та виступи творчих колективів «Зустрічі вихідного дня».

Місто живе і молодіє, коли у ньому з’являються нові щасливі родини, народжуються діти…

Тож вже стало доброю традицією саме на чергову річницю заснування Лубен проводити урочисту реєстрацію молодих пар, що вирішили побратися.

Саме 19 вересня на весільний рушник стали закохані люди – Артем Кутовий та Дар‘я Полулях, а також Максим Животовський та Тетяна Шостак. У відділення Лубенський міський відділ ДРАЦС їх вітали керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, начальник відділу ДРАЦС Тетяна Благадир та рідні.

Маргарита Комарова побажала молодятам щасливого сімейного життя, злагоди, любові і порозуміння, передала вітання від міського голови Олександра Грицаєнка, а також вручила цінні подарунки на згадку про незабутню подію.

         Об 11.00 годині у Центральному парку культури і відпочинку розпочалася концертна програма міського духового оркестру. Цього ж дня Лубенський краєзнавчому музей ім.Г.Стеллецького запрошував завітати на краєзнавчу годину "До історії лубенських назв" (історичні назви вулиць та районів нашого міста). А вже вечірньої пори всі бажаючі мали змогу насолодитися співом та танцями, які дарували чисельні творчі вокальні та хореографічні колективи у концертній програмі під назвою «Зустрічі вихідного дня».
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua