Звітні збори мікрорайону №6

7 лютого відбулися звітні збори мікрорайону №6. З громадою, головами вуличних і будинкових комітетів, активними мешканцями мікрорайону зустрічалися міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець , депутати міської та обласної ради Олександр Сірик, Сергій Супрун, Іван Набок, керівники управлінь, служб та відділів виконавчого комітету міської ради.

Про роботу ради мікрорайону звітувала спеціаліст сектору по роботі з органами самоорганізації населення, депутат міської ради Катерина Скуратовська. Вів збори голова ради мікрорайону Юрій Ляшенко.

Мешканці шостого мікрорайону – це завжди актині й небайдужі громадяни. Тому й роботи за рік тут було виконано чимало Про це й шлося на зборах. Піднімалися й нагальні проблеми, обговорювалися питання асфальтування окремих вулиць, їх освітлення, встановлення додаткових сміттєвих контейнерів. Гостро у мікрорайоні стоїть проблема автобусного сполучення, неякісна питна вода подається до жителів вулиці Кононівської. На ці та інші питання відповідали присутні на зборах фахівці. Присутні отримали інформацію про хід медичної реформи в місті та про дії громадян в питанні підписання декларацій з лікарями, інформацію представників ПАТ «Лубнигаз». Мали змогу поставити питання дільничому інспектору Володимиру Колесніку та інспектору муніципальної служби Наталії Носенко, тощо.

На зборах окреслені подальші перспективи розвитку мікрорайону №6.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua