Звітувала Спілка жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України"

Чимало справжніх однодумців, небайдужих людей, які преймаються не лише своїми турботами й проблемами, а живуть думкою про інших, зібралося у перший весняний день в районній бібліотеці імені В.Малика , де відбувався звіт-презентація Спілки жінок-трудівниць  «За майбутнє дітей України», який вже багато років поспіль очолює незмінний керівник Раїса Кошель.

Сніг і хуртовина не стали на заваді жінкам-спілчанкам, учасницям Клубу «Надвечір’я», керівникам інших громадських організацій, що співпрацюють зі Спілкою, спонсорам і благодійникам, які не один раз доводили, що разом легко робити добрі справи. Чимало теплих слів на адресу цієї громадської організації пролунало зі слів міського голови Олександра Грицаєнка.  Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» діє вже 21 рік, а близько знайомий з їх роботою Олександр Петрович вже 18 з них. «За цей час, - говорив він, - реалізовано багато проектів, проведено безліч заходів, приділено багато уваги й турботи про людей, які вкрай цього потребують . Життя людини вміщається у рисочку між двома датами: народження і смерті. Та у жінок-спілчанок, у Раїси Олександрівни, ця рисочка наповнена такою кількістю добрих справ, вдячності від людей, що не соромно дивитися в очі дітям та онукам».

Високо оцінили роботу громадської організації  голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко, депутат Полтавської обласної ради, керівник  підприємства «Наша пекарня» та благодійник Руслан Ляшко,помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна Тетяна Сергієнко, голова ПОМГО «Твій світ» Олександр Чепур,  депутати міської ради й члени цієї громадської організації Наталія Сухонос та Наталія Омельяненко, представник  ветеранської організації міста Михайло Антоненко та багато інших. Всі вони говорили, що робота Спілки, спрямована на соціальний захист найбільш вразливих верств населення, є без перебільшення, неоціненною. Турбота, допомога, просто добре слово та підтримка дуже потрібні у наш нелегкий час. А ще всі відзначали, що справжнім генератором таких справ і ідей, натхненником і організатором є голова Спілки Раїса Олександрівна Кошель. Жінка, яка не дає спокою  нікому, надихає на добро,  не лінується  приходити на допомогу повсякчас та всім, хто цього потребує.

Сама ж Раїса Олександрівна дякувала людям, що прийшли на цей захід. «Без вас я б не змогла зробити нічого, - наголошувала вона, - всі ви легко й щедро відгукуєтеся на всі прохання та потреби, допомагаєте та підтримуєте».

Тож, звіт громадської організації відбувся у нетрадиційній формі, легкій, дружній, майже сімейній атмосфері.  Впевнені, що попереду ще чимало добрих справ. Адже спільно й разом можна зробити дуже багато, а активних громадських організацій та людей у нас на Лубенщині вистачає.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua