МАНЖАРА ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Манжара Віктор МиколайовичЗ глибоким сумом повідомляємо, що 1 квітня, на 60-му році життя, після важкої хвороби помер колишній працівник виконавчого комітету, депутат Лубенської міської ради трьох скликань підприємець, людина з великою життєвою енергією МАНЖАРА ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ.

Віктор Миколайович народився 17 червня 1964 року у с. Новооріхівка Лубенського району. Тут же закінчив школу, а у 1985 році історичний факультет Полтавського державного педагогічного інституту.

Його знало багато лубенців, адже прожив насичене яскраве життя. Працював вчителем і заступником директора з виховної роботи у с. Березоточа. Чимало часу й сил віддав роботі з молоддю Лубенщини. Обирався головою комітету у справах молоді, працював директором центру соціальних служб для молоді, завідувачем відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму виконавчого комітету Лубенської міської ради. Пізніше Віктор Миколайович став успішним підприємцем. Завдяки його роботі поліпшувалася спортивна інфрастуктура різних міст і селищ України.

Завжди мав активну громадянську позицію. Неодноразово обирався членом виконавчого комітету та депутатом рад різних рівнів.

Приниповий, відвертий, небайдужий до життя людей. Саме таким він і залишиться у пам’яті лубенців.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Поділяємо горе разом з дружиною, сином та донькою, онуками. Сумуємо разом з Вами, висловлюємо глибоке співчуття у годину скорботи.

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови