Список членів виконавчого комітету Лубенської міської ради

Лубенського району Полтавської області

зп

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

  1.  

Грицаєнко Олександр Петрович

Лубенський міський голова

  1.  

Комарова Маргарита Феліксівна

Секретар Лубенської міської ради

  1.  

Соболєв Олег Анатолійович

Перший заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Діденко Олександр Григорович

Заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Харченко Ірина Василівна

Заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Бредун Світлана Іванівна

Заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Білокінь Юлія Михайлівна

Керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради

  1.  

Гальченко Василь Миколайович

Фізична особа-підприємець

  1.  

Тимошенко Катерина Іванівна

Бухгалтер Лубенського закладу дошкільної освіти №1 «Дзвіночок»

  1.  

Жадан Наталія Володимирівна

Тимчасово не працює

  1.  

Антоненко Євгеній Васильович

Лікар загальної практики – сімейний лікар Засульської АЗПСМ КП «Центр ПМСД»

  1.  

Єрченко Сергій Володимирович

Директор ТОВ «БК-Блик»

  1.  

Кузьменко Алла Григорівна

Директор Лубенського медичного фахового коледжу

  1.  

Надаховський Микола Миколайович

Лікар-фельдшер КУ «Лубенський районний центр ПМСД»

  1.  

Погребняк Лариса Миколаївна

Голова «Полтавського обласного обʼєднання громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля»

  1.  

Коломієць Олександр Володимирович

Начальник Лубенської ДПІ

ГУ ДПС України у Полтавській області

  1.  

Онікієнко Ігор Олександрович

Директор ПП «Лубенський хлібозавод», голова Ради підприємців м.Лубен

  1.  

Наталенко Сергій Миколайович

Головний лікар КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування»

  1.  

Сивуха Віктор Володимирович

Військовий пенсіонер

  1.  

Корнієнко Сергій Васильович

Голова СФГ «Струмок»

  1.  

Бойко Сергій Анатолійович

Староста сіл: Засулля, Солониця Лубенської територіальної громади

  1.  

Федорченко Борис Іванович

Староста сіл: Калайдинці, Клепачі, Лушники, Халепці, Хитці Лубенської територіальної громади

  1.  

Шапаренко Василь Іванович

Староста сіл: Тишки, Крутий Берег, Окіп, Селюків Лубенської територіальної громади

  1.  

Ночовний Валерій Миколайович

Староста сіл: Литвяки, Покровське, Червоні Пологи, Хорошки, Ломаки, Снітине, Чернече, Снітин, Броварки, Ремівка Лубенської територіальної громади

  1.  

Гриценко Олександр Іванович

Староста сіл: Оріхівка, Стадня, Матяшівка, Кремʼянка, Свічківка, Барвінщина, Березівка, Кревелівка, Шинківщина, Тотчине Лубенської територіальної громади

  1.  

Козловська Ольга Михайлівна

Староста сіл: Вовчик, Висачки, Вовча Долина, Кузубівка, Березоточа, Суха Солониця Лубенської територіальної громади

  1.  

Горшньов Сергій Вікторович

Староста сіл: Мгар, Вільшанка, Луки Лубенської територіальної громади

  1.  

Звержинський Олексій Володимирович

Староста сіл: Вищий Булатець, Нижній Булатець, Чуднівці, Кононівка, Малий Вʼязівок, Ісківці, Пуленці Лубенської територіальної громади

  1.  

Марченко Віктор Миколайович

Староста сіл: Михнівці, Вʼязівок, Олександрівка, Пʼятигірці, Терни, Мацківці, Мацкова Лучка Лубенської територіальної громади

  1.  

Кісенко Лариса Миколаївна

Староста сіл: Новаки, Пишне Лубенської територіальної громади

  1.  

Яременко

Ігор Іванович

Староста сіл: Войниха, Купʼєваха, Піски, Тернівщина, Шершнівка, Назарівка Лубенської територіальної громади.