Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  Бредун Світлана Іванівна

  Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  bredun 1 1Автобіографія

  Бредун Світлана Іванівна

  Народилася 03 жовтня 1982 року у м. Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області.

  У 2000 році закінчила Червонозаводську загальноосвітню школу №2 I-III ступенів, нагороджена золотою медаллю.

  У 2000 році вступила до Полтавського кооперативного інституту на факультет «Економіки і менеджменту», спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2005 році закінчила магістратуру з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Полтавського університету споживчої кооперації України (з відзнакою).

  Свою трудову діяльність розпочала у жовтні 2005 року на посаді менеджера по роботі з VIP-клієнтами у ТзОВ «Телекомунікаційна компанія «ВелтонТелеком» (м.Полтава). У 2006 році змінила місце проживання у зв’язку з одруженням. У квітні 2006 року починаю працювати економістом по цінах планово-економічного відділу ВАТ «Склоприлад» (м. Червонозаводське). Згодом, у листопаді 2006 року,  на запрошення фінансового директора ДП «Лохвицький спиртокомбінат» (м.Червонозаводське) перейшла працювати економістом I категорії, де працювала до лютого 2008 року. У лютому 2008 року, у зв’язку із зупинкою підприємства,  змінюю місце роботи та починаю працювати помічником генерального директора та секретарем ради директорів ТОВ «Максимко» (агрохолдинг «РАЙЗ», м. Лохвиця). У листопаді 2011 року переходжу на посаду заступника начальника відділу зав’язків з громадськістю ТОВ «Райз-Максимко» агрохолдингу «Укрлендфармінг» (м.Київ), де працюю до грудня 2012 року/
  З грудня 2012 року займаюся підприємницькою діяльністю.
  У серпні 2013 року отримую посаду начальника відділу соціальної політики, земельних відносин та комунікації ТОВ «Агрофірма «Куйбишево» агрохолдингу «Кернел-Трейд» (с. Куйбишеве, Оржицький р-н).
  У лютому 2015 року змінюю місце роботи та починаю працювати на посаді головного спеціаліста по набору та утриманню земельного банку ВАТ «Полтаварибгосп».
  До січня 2017 року займаюся підприємницькою діяльністю.
  У лютому 2017 року мене призначають заступником генерального директора з земельних питань ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» агрохолдингу «Астарта-Київ» (м.Глобине). У 2018 році звільняюся за угодою сторін у зв’язку зі зміною керівництва.
  З 2018 по 2020 рік продовжую займатися підприємницькою діяльністю.
  У березні 2020 року розпорядженням голови Полтавської ОДА мене призначають на посаду заступника голови Пирятинської райдержадміністрації з питань економіки, агропромислового розвитку та соціальних питань. Вказану посаду обіймаю до 31 серпня 2020 року.
  З 01 вересня 2020 року по 04 січня 2021 року працювала прес-секретарем Полтавської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».
  З 05 січня 2021 року  приступила до виконання обов’язків заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області.
  Маю доньку Аріну 18.05.2009 року народження.
  Я і мої рідні під судом та слідством  не перебували і не перебувають.

  Повноваження

  Організовує виконання Конституції України, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень Лубенської міської ради та її виконавчого  комітету,  розпоряджень Лубенського міського голови з питань земельних відносин, використання майна, що знаходиться у комунальній власності Лубенської територіальної громади.

  Забезпечує виконання функцій з питань землекористування, розвитку сільських територій Лубенської територіальної громади,  розробки проєктів приватизації комунального майна.

  Заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради:

  - забезпечує виконання Конституції України і Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Регламенту роботи виконавчого комітету Лубенської міської ради та рішень Лубенської   міської  ради,  її  виконавчого комітету, розпоряджень Лубенського міського голови;

  - відповідає згідно розподілу повноважень за підготовку питань для розгляду на засіданнях постійних депутатських комісій, пленарних засіданнях Лубенської міської ради, засіданнях виконавчого комітету Лубенської міської ради;

  - подає свої пропозиції до планів роботи Лубенської міської ради,  плану заходів виконавчого комітету Лубенської міської ради на квартал та на тиждень;

  - забезпечує згідно розподілу повноважень взаємодію виконавчого комітету, Лубенської міської ради з обласною державною адміністрацією, обласною радою, підрозділами центральних органів виконавчої влади, що діють у межах Лубенської територіальної громади, органами самоврядування та самоорганізації населення в процесі підготовки, прийняття і реалізації розпорядних та інших документів, а також поточної діяльності Лубенської міської ради,  виконавчого комітету та їх структурних підрозділів;

  - бере участь в розгляді питань на засіданнях постійних депутатських комісій, сесіях Лубенської міської  ради, засіданнях виконавчого комітету,  у роботі обласної ради, обласної державної адміністрації та їх структурних підрозділів відповідно до розподілу повноважень;  колегіальних органів (комісій, робочих груп тощо);

  - виконує інші повноваження за дорученнями Лубенського міського голови, Лубенської  міської ради та її виконавчого комітету.

  Безпосередньо заступнику Лубенського міського голови підпорядковані:

  • управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради;
  • старости сіл Лубенської територіальної громади.

  Очолює роботу при виконавчому комітеті Лубенської міської ради:

  - комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам;

  - комісії з відбору субʼєктів оціночної діяльності для проведення незалеж-ної оцінки під час приватизації та визначення вартості невідʼємних поліпшень.

  Бере участь у розробці нормативно-правових актів, що регулюють діяльність Лубенської міської ради  та її виконавчих органів, проєктів рішень і розпоряджень нормативно-правового характеру. Бере участь у проведенні експертизи цих актів  зі спеціально уповноваженою комісією, створеною виконавчим комітетом Лубенської міської ради.

  Меню