Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  До 1 квітня 2021 року необхідно обрати постачальника природного газу

  З 13 лютого ТОВ «Лубнигаз-Трейдинг» передало абонентський портфель побутових споживачів (населення) «Постачальнику останньої надії» (ГК «Нафтогаз України»). Постачання газу на умовах «Постачальника останньої надії» буде здійснюватися до 1 квітня 2021 року.

  Впродовж терміну постачання газу від «Постачальника останньої надії» кожному абоненту згідно з вимогами Кодексу газорозподільних мереж, затвердженого Постановою НКРЕ КП від 30.09.2015 № 2494 (зі змінами), необхідно обрати будь-якого постачальника природного газу на власний розсуд, який забезпечуватиме постачання природного газу надалі, та укласти з ним угоду на постачання природного газу.

  Обрати постачальника повинні мешканці як приватних, так і багатоквартирних будинків.

  При цьому, як і раніше, показники лічильника необхідно передавати до АТ «Лубнигаз» (Оператора ГРМ), який здійснює облік газу абонентів.

  Кожен споживач має право обирати постачальника на власний розсуд. Нагадуємо, що обрати постачальника та порівняти ціни можна на онлайн-ресурсі «Газотека» (https://gasoteka.ua-energy.org/). Щоб перевірити, чи обрана компанія має право на постачання, слід зайти на сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та вибрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕКП».

  Для обрання нового постачальника природного газу споживачу необхідно подати заяву-приєднання та стандартний пакет документів:

  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду споживача;
  • копії документів, якими посвідчується право власності чи право користування приміщенням;
  • копії документів, які може додатково вимагати постачальник (їх перелік має вказуватись на сайті постачальника, наприклад - останній рахунок за газ).

  Заяву також може подати й довірена особа власника приміщення, проте вона має надати довіреність, засвідчену нотаріусом, а також копії паспорта власника та його індивідуального податкового номера, а також свій паспорт, індивідуальний податковий номер та документ, що засвідчує право власності.

  Відключення від «Постачальника останньої надії» чи перехід від одного постачальника до іншого відбувається автоматично після підключення абонента до нового постачальника.

  Меню

  Перейти на старий сайт