Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб

  Міська символіка

   

  gerb

  Герб Лубен – це голубий щит, на якому зображено руку, що тримає полковницький пірнач. Герб символізує відданість історичним традиціям міста, як центру Лубенського козацького полку, що ним були Лубни у XVII – XVIII століттях (якраз тоді і виник міський герб). Площина для зображальних елементів виготовлена у формі традиційного французького щита голубого кольору з жовтим обрамленням. Голубий колір символізує мир, велич, красу, ясність. Співвідношення пропорцій ширини й довжини щита 1 : 1,17. У правій половині в напрямку до центру – барельєфне руки з частиною рукава зеленого козацького кунтуша, що тримає полковницький пернач. Це один із козацьких атрибутів, який репрезентував велике полкове місто з певними ознаками незалежності. В сучасній трактовці герба – це символ данини тисячолітній історії міста. Пернач подано в барельєфному зображенні золотистого кольору, який символізує вірність, чистоту, багатство, силу. Зелений колір рукава – це символ надії, волі, благополуччя. Пропорція довжини пернача до ширини щита – 0,93 : 1.

  ОПИС ПРАПОРА

  prapor luben

  Прапор міста Лубен має форму прямокутного полотнища малинового кольору із співвідношенням сторін 1 : 2, розділених на дві однакові частини горизонтальними хвилястими лініями білого і синього кольору. У лівій верхній частині прапора розміщено історичний герб міста, обрамлений жовтою лінією. Кожен колір має свою символіку. Малиновий – символ славного історичного минулого нашого тисячолітнього міста – єдності, козацької мужності, відваги та доблесті. Білий – символ оптимізму, радості і світлого майбутнього. Синій – чистого неба, миру й злагоди. Він є одним із кольорів державного прапора України. Біла хвиляста лінія символізує безкінечну дорогу життя, кордон, на якому за наказом князя Володимира було засноване місто Лубни як фортеця для захисту Київської Русі від ворогів. Синя хвиляста лінія – стилістичне зображення невід’ємної частини міста – тихоплинної Сули.
  gimn luben

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт