Відгуки та пропозиції щодо роботи сайту

Вітаємо вас на офіційному сайті Лубенської міської ради!

Будемо вдячні, якщо ви залишите відгук про роботу сайту та напишете пропозиції, щодо покращення його роботи.

Якщо у вас виникли якісь труднощі, або некоректно відображаються сторінки сайту – пишіть це в коментарі (по можливості додавайте фото, або скріншоти).

Ми врахуємо ваші побажання та приймемо міри, щодо усунення недоліків в роботі сайту.

Коментарі  
Камери не працюють. Вилазе якась помилка.
Напишіть будь-ласка код помилки. Також вкажіть з якого пристрою ви намагаєтесь переглянути відео з камер і який браузер використовуєте.
Сторінка https://lubnyrada.gov.ua/mistobuduvannia-ta-arkhitektura/110-reestr-mistobudivnikh-umov-ta-obmezhen відображається у браузері Firefox 84 з повідомленням: "Щоб захистити вашу безпеку, support.google.com не дозволятиме Firefox показувати сторінку, якщо її вбудовано на іншому сайті."
Ваш браузер не дозволяє відображення вбудованих сторінок через iframe. Але ми використовуємо iframe, щоб відображати в ньому великі таблиці, списки, документи.
Цитування Admin:
Ваш браузер не дозволяє відображення вбудованих сторінок через iframe. Але ми використовуємо iframe, щоб відображати в ньому великі таблиці, списки, документи.
Тобто ви пропонуєте користувачам підлагоджуватися під ваші бажання (встановлювати інший браузер)?
А може слід переглянути такий підхід і створювати сторінки так, щоб вони без проблем відображалися в найбільш популярних браузерах?
Ми обов'язково візьмемо до уваги ваше зауваження.
А ви самі намагались щось відкрити? Камери онлай тормозять, невідкриваються зовсім - сімя і молодь, запис до лікаря.
Розділи "Сімя і молодь", "Запис до лікаря" знаходяться на стадії розробки. Над покращенням якості відео з камер наразі працюємо.
Доброго дня! А де знайти інформацію про культуру ( музична, художня школи, бібліотеки, будинок культури, музей)???
На даний час така інформація відсутня. Найближчим часом буде узгоджено з управлінням культури та викладено на офіційному сайті.
В Плані заходів виконавчого комітету міської ради, що відбудуться з 01.03.2021 р. по 07.03.2021 р. 05.03.2021 з 9.00 запланована "Зустріч із сільським головою та громадськими активістами з питань встановлення відеоспостереження в с.Калайдинці". Гадаю сільських голів уже немає, є старости.
Вільна боротьба і сумо це два різні види спорту.
https://lubnyrada.gov.ua/sport/zaklady-ta-hromadski-orhanizatsii-fizkulturno-sportyvnoi-spriamovanosti/dytiacho-iunatska-sportyvna-shkola
\\DABK\Users\Public\спорт.gif
Шановні держслужбовці, перед викладенням матеріалів на сайт прохання перевіряти його на помилки, а то складається враження, що у міській раді працюють не ............ працівники. Доказ: План заходів виконавчого комітету міської ради, що відбудуться з 05.07.2021 р. по 11.07.2021 р. - 1. Дистанційне навчання вичтелів ......... 2. Старости чіл.
Дякуємо за зауваження. Перевірятимемо ретельніше :roll:
Відсутня трансляція Постійної депутатської комісії з питань земельних ресурсів 13 серпня 2021 року. Запис замінено записом роботи попередньої комісії. Виправте. Дякую!
Дякуємо за зауваження. Вже виправили. :roll:
Камери не працюють ,всі!
Камери не працюють ,всі! Вже майже тиждень ! Зробіть шонебудь
Я хочу бачити камери мicта якicно, щоб можливо було збiльшити кожне вiдео. А також центральний парк, який перестали показувать. I ще одне. Я лубенчанка в 4 поколiннi (це те, що я знаю, а може даже i бiльше) i менi вже 63 роки. Я хочу знати скiльки лубенчан зараз проживає, хоча б по 3 поколiння. В 30-роках, пiсля голодомору, приiхало дуже багато чужих людей, якi не знали i не приймали вiкову культуру Лубен (iх називали кугутами), а моi однокласники на 70% залишали Лубни тому, що тодi це було дуже корумповане мiсто, як i Полтава. Хоча Полтава була ще бiльше кремiнальною, i я знаю, що вона така i cьогоднi. Тут працює генетика.
Буду вдячна за вiдповiдь. Я дуже люблю своi Лубни, але не розумiю, чому вже в 3 раз розорюють могили моiх рiдних, простих людей. Такого нема нiде, нi в жодному цивiльному мiстi.
Я вже знаю, що в Лубнах править кугут, який не має нi якого вiдношення до мiста Лубни, не лубенчанин, не родився в мiстi Лубни i як таке могло статися менi не вiдомо. Це самий великий злочин перед Лубнами. Тому в Лубнах i почався такий кримiнал, особливо з державною компанiєю Лубнигаз. Без влади туди не могли зайти бандити i привазувати те, що їм не нележить i тем бiльше вивести грошi. Я чекаю вiд вас вiдповiдi, особливо коли зараз на крок вiд вiйни України з Росїєю ви не повиннi мати у влади злочинцiв i зрадникiв. Я дуже чекаю вiд вас вiдповiдi i хочу знати, яка кiлькiсть лубенчан i в якому поколiнню проживає в Лубнах.
В переліку захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території м. Лубни по мікрорайону №5 адреси розташування не відповідають балансоутримувачу. Хоча можливо я чогось не знаю і ЗОШ №4 знаходиться за адресою: вул Анатолія Безроди, 6
Не зовсім зрозуміло де саме (на сайті) Ви знайшли невідповідність. В переліку захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території м. Лубни стоїть адреса м. Лубни,вул.Л.Тостого,буд.N92
https://lubnyrada.gov.ua/tsyvilnyi-zakhyst/zakhysni-sporudy-tsyvilnoho-zakhystu/perelik-zakhysnykh-sporud-tsyvilnoho-zakhystu-iaki-znakhodiatsia-na-terytorii-m-lubny
Необхідно на сайті міськради писати (щоб було видно відразу на відкритій сторінці сайту) про наявну повітряну тривогу - не у всіх частинах міста чути тривогу, а також є люди із хворобою глухоти.
З метою додаткового оповіщення мешканців громади про сигнали повітряної тривоги створено офіційний інформаційний канал у додатку ТЕЛЕГРАМ під назвою «Лубни сирена»
Посилання на нього https://t.me/+BysfBHRR9SoxNTAy
В пункті електронні звернення громадян
Під текстом є можливість прикріплювати файли. Але додаючи кілька файлів не видно які саме файли вже додано.
Потрібно вдосконалити та зробити відображення прикріплених файлів до повідомлення
Чому в полі внутрішньо переміщені особи відсутня інформація?
Цитування Інна:
Чому в полі внутрішньо переміщені особи відсутня інформація?
Підскажіть будь лака де саме відсутня інформація? Назву розділу або статті?
Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Перекладач жестової мови