Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Результати засідання Уряду. Головне в сфері охорони здоров’я

  ✔️Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня
   
  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби.
   
  Українці, віком від 60 років, зможуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. 
   
  Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього. 
   
  Звіти на основі підтверджених випадків нового штаму свідчать, що у хворих на «Омікрон» найчастіше спостерігають:

  ✔️ нежить (73%)
  ✔️ головний біль (67,5%)
  ✔️ втому (63,5)
  ✔️ чхання (60%)
  ✔️ біль у горлі (59,6%)
   
  Водночас не виявлено суттєвої відмінності від симптомів штаму «Дельта», який наразі домінує в Україні. У разі зараження на цей штам, разом із вказаними вище симптомами, також спостерігається кашель (43,5%),  хриплий голос (35,7%), озноб чи тремтіння (30%), лихоманка (29,4%), втрата/спотворення нюху та/або смаку (23,7%) тощо. 
   
  Трапляється, що лікар, з яким у вас укладена декларація, не може приймати через хворобу, як діяти у такій ситуації

  Трапляється, що лікар, з яким у вас укладена декларація, не може приймати через хворобу. Тим більше, під час епідемії COVID-19 та сезону застуд, адже медики дуже багато контактують із пацієнтами.
  Розповідаємо, як діяти у такій ситуації.
  🟩Медичний заклад, який надає первинну допомогу, у разі хвороби лікаря обов’язково призначає йому заміну.
  🟩Про таку заміну медзаклад інформує пацієнтів: оголошенням безпосередньо в закладі, на веб-сайті, сторінці в соцмережах або дзвінком до пацієнтів, які були записані на прийом до цього лікаря. Також про відсутність лікаря може повідомити медична інформаційна система, через яку пацієнт записується на візит.
  Як викликати швидку: алгоритм дій для пацієнта

  Роз’яснення НСЗУ 15.01.22.
  Екстрена медична допомога доступна для всіх мешканців України без виключення, навіть якщо немає декларації з лікарем первинної ланки. Електронне направлення для отримання послуги не потрібне.
  Екстрена допомога безоплатна. Кошти за надані послуги центрам екстреної допомоги відшкодовує НСЗУ. У 2021 році Національна служба здоров'я України відшкодувала центрам екстреної допомоги понад 10 млрд грн. Бережіть себе та будьте небайдужими до тих, хто поруч!

  t.me/NSZU_gov/1067

  31 січня набудуть чинності зміни до наказу МОЗ, яким було розширено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

  31 січня набудуть чинності зміни до наказу МОЗ, яким було розширено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

  Тепер до переліку додали працівників:
  ✅ органів місцевого самоврядування
  ✅ закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності
  ✅ комунальних підприємств, установ та організацій

  Таким чином, з 31 січня працівники вказаних установ будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати, якщо не матимуть принаймні одного щеплення проти COVID-19.

  Винятком є працівники, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень та медичний висновок на підтвердження цього.

  Поліомієліт – дуже заразне та небезпечне інфекційне захворювання

  Вірус поліо інфікує воду та їжу, передається від людини до людини, як правило, через брудні руки до рота, після чого розмножується у кишківнику. Поліовірус також може залишатися на іграшках та побутових речах, яких торкалися  інфіковані люди.

  Ліків від поліомієліту не існує. Єдиний спосіб запобігти захворюванню – щепитися. Оскільки показовою є статистика щодо поліомієліту:

  ➖ В 1 з 4 випадків інфікування поліо людина впродовж кількох днів має грипоподібні симптоми: лихоманку, втому, нудоту, біль у горлі та животі, головний біль, слабкість у м’язах.

  ➖ У меншої частини (1–5 із 1000 хворих на поліомієліт) будуть розвиватися інші, більш серйозні симптоми, спричинені ураженням

  ➖ У меншої частини (1–5 із 1000 хворих на поліомієліт) будуть розвиватися інші, більш серйозні симптоми, спричинені ураженням спинного мозку: відчуття поколювання в ногах; параліч або слабкість в кінцівках.

  Захистіть дітей від 10 інфекційних хвороб

  Захистіть дітей від 10 інфекційних хвороб - щеплюйте їх відповідно до Національного календаря

  Вакцини, внесені до Національного календаря профілактичних щеплень, держава закуповує власним коштом. Їх можна отримати та зробити безоплатно у педіатра чи сімейного лікаря, з яким укладено декларацію. Всі вакцини, зареєстровані в Україні, є якісними, ефективними та безпечними.

  COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з'явиться наприкінці січня

  COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з'явиться наприкінці січня. Доти усі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію.

  Щоб отримати новий цифровий документ, достатньо надіслати запит на порталі чи у застосунку Дія не раніше останніх чисел січня, звісно, вже після самого щеплення.

  Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документу — він буде чинним 270 днів.

  Перелік закладів охорони здоров’я Лубенської територіальної громади

  Перелік закладів охорони здоров’я Лубенської територіальної громади:

  • Комунальне підприємство «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради - головний лікар Наталенко Сергій Миколайович, вул. П’ятикопа, 26, м. Лубни, Полтавська область, 37500, тел./факс 053-615-62-229, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Код ЄДРПОУ 01999388.
  • Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - директор Пучка Олена Юріївна, вул. Л.Толстого, 18-А, м.Лубни, Полтавська обл., 37500, тел./факс +380 (5361) 7-31-65
   E-mail: com, Код ЄДРПОУ 38459524.

  Меню

  Перейти на старий сайт