ДО 40 000 000 ГРН — СПІВФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ПРОЄКТІВ ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ (USAID АГРО)

ДО 40 000 000 ГРН — СПІВФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ПРОЄКТІВ ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ (USAID АГРО)

 

Грантова програма USAID АГРО надасть співфінансування для реалізації 15 проєктів для розвитку переробки сільськогосподарської продукції.

Реалізація проєктів буде очікувано спрямована на покращення та вдосконалення переробки в Україні сільськогосподарської продукції для імпортозаміщення, задоволення внутрішнього попиту. Більше того для збільшення обсягів експорту переробленої продукції, на створення сучасних хабів, інфраструктури індустріальних парків, розвиток ринку мороженої, сушеної, консервованої продукції, продуктів варіння та інших готових до вживання продуктів. 

У межах проєкту увага надаватиметься відновленню та посиленню переробних потужностей для виробництва продукції з доданою вартістю з такої сировини: овочі та коренеплоди, фрукти, ягоди, бобові, кукурудза на харчові продукти, зелень, м’ясо (окрім курятини), молоко, мед.

В межах такої ініціативи не будуть підтримуватись проєкти, спрямовані на переробку зернових, олійних, горіхових культур та грибів, на виготовлення алкогольних напоїв, а також на проєкти за якими, після переробки готовий продукт не змінить свій початковий код УКТЗЕД.

Дедлайн подачі заявок до 18:00 години 01 жовтня 2024 року.

Вимоги до тих, хто планує подаватись на грантове інвестування:

  • заявники повинні бути зареєстрованими українськими недержавними (приватними) підприємствами/компаніями, офіційно створеними, визнаними відповідними органами влади України, мати добру репутацію, а також відповідати всім чинним цивільним та фіскальним нормам;
  • заявники повинні мати не менше 5 років досвіду господарської діяльності та принаймні 2 роки досвіду в секторі переробки сільськогосподарських культур;
  • заявники повинні запропонувати і надати резюме кандидатів щонайменше на три наступні посади ключового персоналу: координатор проекту, технолог, експерт відділу маркетингу та збуту.

Дана програма планує надати приблизно 120 000 000 грн для 15 потенційних субгрантів. Також очікується, що сума кожного такого субгранту може коливатися від 8 000 000 грн до 40 000 000 грн, але кінцева сума буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів і може вийти за межі цього діапазону.

Тип договору субгранту буде визначений у процесі переговорів.

Реалізація інвестиційних проєктів передбачає досягнення наступних результатів:

  1. Збільшення на 25% обсягів закупівлі та переробки сировини щонайменше протягом строку реалізації проєкту.
  2. Щонайменше 10 нових ММСП-партнерів постачальників сировини отримають надійні системні та довгострокові канали збуту за конкурентними цінами протягом першого року реалізації проєкту.
  3. Збільшення щонайменше на 25% продуктивності протягом періоду реалізації проєкту з подальшою динамікою росту в наступні роки.
  4. Збільшення на 1500 тон (для меду – більше 200 тон) мінімального річного обсягу переробленої сировини.
  5. Розширення каналів та ринків збуту продукції переробки.

З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/qtptjd  

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови