Мрієте розпочати або відновити бізнес, але не знаєте, з чого почати та де взяти кошти? В межах діяльності Міжнародної благодійної організації Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна створив проєкт, що втілить мрію — дасть можливість зайнятися власною справою, розкрити потенціал, та забезпечити себе та своїх дітей.
Цьогоріч ми плануємо підтримати грантами не менше 100 підприємницьких проєктів від ВПО та батьків родин з дітьми у п’яти областях України. Сумарний бюджет конкурсу — 10 мільйонів гривень.
Для кого
Батьки родин з дітьми, які проживають та/чи зареєстровані в якості ВПО в одній з 5 областей на території яких реалізовується проєкт (Полтавської, Київської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської), мають діючий статус ФОП, який вимушено призупинив діяльність, або готові до відкриття ФОП у найближчий місяць.
Сума
Можливість отримати грант на власну справу до 150 тис. грн.
Терміни
Дедлайн не вказано.
Умови
Розпочніть історію власних змін, подавайте заявку за посиланням.
Участь у проєкті є безкоштовною, але відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.
Протягом п’яти днів після заповнення форми з Вами зв’яжуться представники СОС Дитячі Містечка Україна та нададуть детальну інформацію щодо особливостей програми та процесів проєкту.
Організатор не забезпечує проживання та витрати, пов’язані із подорожжю до місця проведення тренінгу.
З питаннями, пропозиціями можна звертатися на електронну адресу:
Можливості
В рамках проєкту Ви:
- отримаєте 3-денне офлайн навчання від профільних фахівців;
- консультації експертів та менторський супровід на шляху розробки і реалізації бізнес-плану;
- можливість отримати грант на власну справу до 150 тис. грн.
Детальніше ТУТ