У ході кампанії декларування громадянами Лубенського району доходів протягом І кварталу 2021 року подано 1261 декларацій про майновий стан і доходи (далі – декларація). За аналогічний період минулого року платниками було подано 1643 декларацій. Про це проінформував начальник Лубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Полтавській області Анатолій Маліченко.
Загальний задекларований платниками податків дохід складає 98,3 млн гривень. Самостійно визначені до сплати в бюджет суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складають 3,2 млн грн, з військового збору – 0,5 млн гривень.
Доходи у сумі понад 1 млн грн за вказаний період недекларувалися.
Правом на податкову знижку, станом на 01.04.2021, скористалися 107 громадян. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків – 0,12 млн гривень.
Нагадуємо, що до кінця деклараційної кампанії – 2021 залишилося менше місяця. Останній день подання декларацій для фізичних осіб, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію, – 30 квітня 2021року.