Щодо користування онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон?Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів.

Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html),  переваги якого уже оцінили мільйони українців!

У пошуку введіть серію та номер документа, на підставі якого здійснюєте нове оформлення. Далі перед вами з’явиться інформація стосовно готовності вашого паспорта.

Зверніть увагу:

- серія паспорта у формі книжечки вводиться великими українськими літерами, а свідоцтва про народження – як зазначено у самому документі.

- якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути один з трьох варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I – залежно від того, яку оператор ввів під час оформлення.

- серію та номер документа іноземця або особи без громадянства – вводять без розділових знаків – крапки, коми, тире.

Зазначимо, що за допомогою сервісу можна перевірити стан оформлення таких документів, як:

паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

ID-картка,

посвідка на тимчасове проживання,

посвідка на постійне проживання,

дозвіл на імміграцію в Україну,

продовження строку перебування в Україні.

Нагадуємо, оформити паспорт громадянина України чи закордонний під час воєнного стану можна незалежно від місця реєстрації у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби у Полтавській області. З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

УДМС у Полтавській області

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови