Конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон»

19-21 лютого 2021 року у місті Дніпро відбувся V  Всеукраїнський професійний  конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон» (дистанційно).

 

Засновником Конкурсу є Національна всеукраїнська музична спілка. Співорганізатором Конкурсу виступає Дніпровська регіональна організація Національної спілки композиторів України та Управління культури і мистецтв департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Конкурс проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 Всеукраїнський професійний конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон» спрямований на підтримку викладачів мистецьких закладів, виявлення талановитої молоді, підвищення виконавської майстерності в галузі фортепіанної, духової, народно-інструментальної, вокальної, вокально-інструментальної музики та музики для струнних інструментів. Головні завдання - створення сприятливих умов для вдосконалення юними обдаруваннями їх виконавської майстерності,  вивчення та аналіз зразків сучасних музичних творів, залучення та активізація діяльності музичних закладів, мистецьких шкіл, творчих організацій та об’єднань в напрямку формування сучасних програм музично-естетичного виховання дітей і молоді; виховання у підростаючого покоління прагнення до високоестетичних ідеалів та смаків. Підвищення кваліфікації молодих фахівців та викладачів, обмін інноваційними досягненнями та професійним досвідом між викладачами.

 У конкурсі взяли участь учні мистецьких шкіл, студенти музичних училищ, студій при вищих та спеціальних музично-освітніх закладах віком до 18 років, студенти вищих навчальних закладів та викладачі-професіонали. 

 Прослуховування та оцінювання конкурсних програм здійснювало Журі у складі провідних композиторів, музикознавців, високопрофесійних викладачів, музично-громадських діячів України.

Лубенську музичну школу представили викладачі і учні у номінаціях «Інструментальний жанр (фортепіано)» та «Естрадний вокал» і досягли високих результатів:

«Інструментальний жанр (фортепіано)»

фортепіанний квартет викладачів у складі Ольги Грицун, Людмили Самойленко, Любові Потоцької, Олени Гулакової: номінація «Професіонали» - ІІ місце;

Сидоренко Софія: (середня вікова категорія) – ІІ місце, викладач – Гулакова О.В.;

Петрусенко Назар(середня вікова категорія) – ІІІ місце, викладач –Самойленко Л.О.;

Фортепіанний дует у складі Тетяни Абрамової і Єви Данилко: (старша вікова категорія) – ІІІ місце, викладачі – Самойленко Л.О., Тесленко О.В.;

Фортепіанний секстет у складі Тетяни Абрамової, Назара Петрусенка, Єви Данилко, Вікторії Мартиненко, Ольги Чигріної, Софії Бурми: (старша вікова категорія)–ІІІ місце, викладач –Самойленко Л.О.;

«Естрадний вокал»

Хоменко Анна: (молодша вікова категорія) – ІІ місце, викладач – Федченко В.М.;

Петрусенко Назар: (середня вікова категорія) – ІІ місце, викладач – Федченко В.М.

Переможці Конкурсу отримали звання лауреатів з врученням відповідних дипломів ІІ, ІІІ ступеня та нагороджені спеціальними призами.

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови