В попередні роки Публічна бібліотека ім. В.Малика брала участь в:
- II раунді проєкту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Бібліотеки отримали 15 комп’ютерів, офісну техніку та ліцензійне забезпечення (2012 р.) ;
- соціальному проєкті «Вік навчанню не завада», який презентовано на Міжрегіональній ярмарці «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє» м. Суми (2013). Завдяки цьому проєкту 110 осіб похилого віку навчилися користуватися Інтернетом;
- В рамках програми «Бібліоміст» - малі гранти (2014) - отримано ноутбук.
- 2014-2015 рік - «Бібліотека громада:відкритий простір» (за фінансової підтримки зернової компанії «Монсанто») - Березотіцька сільська бібліотека отримала 2 комп’ютери, принтер, ліцензовані програми та сучасну художню і галузеву літературу. А за результатами роботи в даному проєкті сільська бібліотека додатково отримала мультимедійну техніку (проєктор, екран, фотоапарат, галузеву літературу та періодичні видання).
- 2015 рік – перемога в проєкті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» (інформаційні матеріали, фліпчарт, дошку). На базі бібліотеки Малика відкрито Пункт європейської інформації, який працює і сьогодні.
- 2016 рік – проєкт «Піар-офіси сучасних бібліотек» (отримано ноутбук) Спільно з сільськими та міськими бібліотеками, Оржицькою і Гадяцькою районними бібліотеками було згенеровано 72 публікації в районних, обласних, он-лайн ЗМІ, на телебаченні та радіо.